آزادی یک زندانی موریت در بورکینافاسو

[ad_1]

6 ژانویه 2021 – 00:06

شهروند مور در جلوی زندان در بورکینابه

خبر (نواكوت) – مقامات بوركینابه امروز سه شنبه شهروند موریتی قطب اولد احمد آل امام را بر اساس مداخله وزارت امور خارجه موریت آزاد كردند.

شیخ بوی شیخ التراد الشیخ الحدرمی – که از خانواده این شهروند آزاد شده است – در بیانیه ای به الاحبار تأیید کرد که مقامات در بورکیناب اولد احمد آل امام را که بیش از دو سال و نیم در آنجا پشت سر گذاشت آزاد کردند. میله های زندانهای بورکینابه.

اولد شیخ الحدرمی گفت که خانواده از وزیر امور خارجه اسماعیل اولد شیخ احمد خواسته اند تا در پرونده شهروندی که بیش از دو سال و نیم در حین تمرین تجارت در منطقه مرزی بین بورکینافاسو توسط مقامات بورکینابه دستگیر شده بود ، مداخله کند. آنجاست

شیخ الحدرمی پیر ، با تأکید بر اینکه اولد احمد الائمه در دوران حبس خود در هیچ دادگاهی نماینده نداشته است ، افزود: وزیر امور خارجه از سفر هفته گذشته خود به بورکینافاسو برای حل و فصل پرونده استفاده کرده است. به مقامات در Burkinabe.

خانواده اولد شیخ حضرمی افزودند: احمد آل امام پیر به زودی بورکینابه را به مقصد سرزمین های مورو ترک می کند و از پاسخ مقامات مور به این پرونده به ویژه وزارت خارجه قدردانی می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید