آفریقا از بخش خصوصی می خواهد تا از اقدامات واکسیناسیون علیه کرونا حمایت کند

[ad_1]

خبر (نواکوت) – مرکز آفریقایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری اتحادیه آفریقا از بازیگران بخش خصوصی آفریقا خواسته است “از تلاش های قاره برای اطمینان از واکسیناسیون کافی علیه COVID-19 حمایت کنند”.

این مرکز در بیانیه منتشر شده توسط خود گفت که این قاره “با جمعیتی در حدود 1.3 میلیارد نفر ، برای دستیابی به مصونیت گروهی حداقل 60٪ ، به دوزهای زیادی واکسیناسیون احتیاج دارد.”

این مرکز اعلام کرد که غول شبکه تلفن همراه آفریقایی “MTN” مبلغی “25 میلیون دلار برای حمایت از برنامه واکسیناسیون علیه Covid-19” فراهم کرده است ، افزود که این حمایت “به دستیابی 7 میلیون دوز واکسن علیه Covid- کمک می کند – 19. 19 به نفع کارگران بخش بهداشت. قاره.

اتحادیه آفریقا در بیانیه قبلی اثرات کرونا در این قاره را “ویرانگر” ، “عمیق” و “بی سابقه” توصیف کرده و خواستار “لزوم ایجاد مشارکت عمومی و خصوصی برای موفقیت در مبارزه با اپیدمی” شده بود. “

اتحادیه از خرید 270 میلیون دوز واکسن کرونا خبر داد ، “به لطف تضمین های پیش پرداخت که توسط بانک واردات و صادرات آفریقا به ارزش 2 میلیارد دلار به تأمین کنندگان ارائه شده است”

از روز پنجشنبه ، آفریقا 3،494،117 مورد تایید شده از ویروس جدید کرونا را ثبت کرده است که شامل 87،937 مرگ و 2،977،335 مورد بهبودی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید