ابتکار دانشجویی برای دریافت 1000 اهدا کننده خون

[ad_1]

2 فوریه 2021 – 12:31

برگزارکنندگان ابتکار از آغاز فعالیت های خود امروز خبر دادند

خبر (نواكاوت) – یك طرح دانشجویی به نام دامك هایت امروز سه شنبه برای ارتقا don اهدای خون یك كار آگاهی بخشی را آغاز كرد و هدف آن رسیدن به 1000 اهداكننده است.

این ابتکار در کار خود ، که امروز ، از روز سه شنبه آغاز می شود ، گفت که این کار با گسترش فرهنگ اهدای حمایت و تشویق دانش آموزان و شهروندان برای رسیدن به این تعداد از طریق افزایش آگاهی ، ثبت نام افراد مایل به اهدا و سازماندهی یک برنامه خاص برای برنامه نحوه ، مکان و زمان اهدای آنها برای تأمین نیاز بیمارستانها به مدت زمان طولانی تر خون.

این طرح برای افرادی در سنین 18 تا 65 سال است که بیش از 50 کیلوگرم وزن دارند و می توانند در صورت عدم وجود بیماری های عفونی که می توانند سلامت بیمار را تحت تأثیر قرار دهند ، خون اهدا کنند و موارد منع مصرف نسبی از فردی به فرد دیگر تعیین شده توسط پزشک متخصص متفاوت است. .

این ابتکار از کسانی که نمی توانند کمک مالی کنند دعوت به همکاری در این عمل بزرگوار افزایش آگاهی می کند تا آنچه را که می توان از طریق یک عمل ساده صرفه جویی کرد که صرف چند دقیقه وقت نمی کند ، صرفه جویی کند ، اما این یک کار عظیم است که باعث نجات جان انسان و ادامه خیرات می شود و یکی از بهترین بستگان

ابتکار داماک حیات یک ابتکار دانشجویی است که توسط دانشجویان دانشکده پزشکی دانشگاه مدرن نواکشوت ایجاد شده است. این در شرایط استثنایی ایجاد شده است ، جایی که تنها مرکز انتقال خون از کمبود اهدا کننده برای تأمین خون رنج می برد. این ابتکار می گوید که یک استراتژی طولانی مدت برای پرورش فرهنگ اهدای خون و کمک به بیماران بی بضاعتی که برای نجات جان خود به انتقال سریع خون نیاز دارند ، دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید