اتحادیه از “اصرار” برای نادیده گرفتن شرایط و الزامات معلمان انتقاد کرده است

[ad_1]

الاحبار (نواکچوت) – اتحادیه اتحاد معلمان در موریتانی آنچه “اصرار وزارت آموزش ملی ، آموزش فنی و اصلاحات برای نادیده گرفتن شرایط معلمان و اصرار بر خواسته های مشروع آنها” خوانده است ، انتقاد کرد.

در بیانیه اتحادیه تأکید شده است که “ادامه بی توجهی به مطالبات مشکوک اساتید ، اراده واقعی برای اصلاحات را نشان نمی دهد و با شعارهای ضد فساد مطابقت ندارد ، که این امر منجر به عوارض جدی خواهد شد.”

در این بیانیه بر لزوم “گفتگوی سه جانبه بین وزارت خدمات عمومی ، کار و نوسازی اداری ، وزارت آموزش ملی ، آموزش فنی و اصلاحات و اتحادیه های صنفی در مورد دادخواست های حاوی درخواستهای فوری اساتید” تأکید شده است.

رئیس جمهور و نخست وزیر خواستار “برداشتن گامهای جدی و جدی برای مقابله با فروپاشی مستمر سیستم آموزشی و فساد فزاینده در ادارات این بخش” شدند.

در این بیانیه از اساتید خواسته شده است “به بالاترین سطح اقدامات احتیاطی بهداشتی پایبند باشند و هر كدام در جایگاه خود در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر از طریق روشهای آگاهی بخشی مشاركت كنند. همچنین این وزارتخانه خواستار تعهد در اجرای صحیح مطالب شد.” پروتکل سلامت به دور از مصرف رسانه خالی است که مشخصه دو مرحله قبلی است “.

این بیانیه اضافه کرد: “استراتژی دولت مبهم و گیج کننده به نظر می رسد ، به ویژه در مورد بخش آموزش ، که کارکنان آن به دلیل اوضاع ناگوار زندگی در آنها به دلیل کمبود زیرساخت و وخیم تر ، و در نتیجه ازدحام بیش از حد ، با خطرات زیادی روبرو هستند که مانع ارائه كنترل بر اجرای محتوای پروتكل بهداشتی می شود. “

در این بیانیه همچنین خواستار پایان دادن به “فاجعه ارائه دهندگان خدمات آموزشی” ، ایجاد پاداش ریسک برای کلیه کارکنان آموزشی و پرداخت آن در اسرع وقت ، پرداخت فوری پاداش های فصلی که دوره آنها به پایان رسیده است ، محاسبه افزایش در ماه اول است. ترم و تعهد مقامات محلی و ادارات محلی برای مشورت با کارکنان آموزشی. پس از تصویب همه برنامه ها برای پاسخگویی به اپیدمی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید