اتحادیه معلمان خواستار محدود کردن سال به دو ترم و جایزه تشویقی است

[ad_1]

7 ژانویه 2021 – 1:20 بعد از ظهر

اخبار (نواكاوت) – اتحادیه معلمان موریتانی از دولت خواسته است كه سال تحصیلی را با توجه به مدت زمان محدود به دو ترم محدود كند و برای كاركنان آموزشی كه در این زمینه كار می كنند پاداش تشویقی ایجاد كند و وضعیت معلمان مبتلا به بیماری های مزمن را نیز در نظر بگیرد.

اتحادیه در بیانیه ای که از اخبار دریافت کرد ، همچنین خواستار ارائه تدابیر محافظتی در همه مدارس به ویژه ماسک ها و ضدعفونی کننده های با کیفیت بالا و تصویب طرحی برای اطمینان از مسافت و کاهش ازدحام در بخشها شد.

این اتحادیه بر لزوم تدوین برنامه جامع برای آماده سازی شرایط مناسب برای بازگشت به مدرسه توسط دولت و وزارت انضباط تأکید کرد ، به گونه ای که کادر آموزشی را قادر می سازد در یک فضای سالم و ایمن کار کنند و والدین را ترغیب می کند فرزندان خود را به م institutionsسسات آموزشی بفرستند. تا بتوانند با خیال راحت سال تحصیلی را که دیگر به تعویق نمی افتد از سر بگیرند.

این اتحادیه گفت جامعه آموزشی کشور در انتظار از سرگیری آموزش در اوایل هفته آینده است ، و گفت که بازگشت به مدرسه با توجه به اقدامات دشوار اعمال شده توسط بیماری همه گیر تاج ، به دلیل ناپایدار بودن میزان آسیب های روزمره صورت می گیرد. این امر باعث می شود محیط مدرسه مملو از خطراتی باشد که خدای ناکرده می تواند علاوه بر ازدحام بیش از حد مردم و عدم نیاز به پیشگیری و حفاظت در مدارس ، وضعیت همه گیر را نیز تشدید کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید