اتحادیه های صنفی معلمان در نوادیبو اعتراض خود را اعلام کردند و تقویم را “توهین آمیز” توصیف کردند

[ad_1]

25 ژانویه 2021 – 3:44 بعد از ظهر

پیام اتحادیه های آموزشی در نوادیبو اعتراض را گسترش داد و خواستار تحریم وزارت انضباط / تقویم اخبار شد

اخبار (نوادیبو) – 3 اتحادیه آموزشی (فدراسیون عمومی کارگران آموزش) ، اتحادیه ملی معلمان آموزش ابتدایی و اتحادیه صنفی آزاد معلمان موریتانی تعلیق جزئی آموزش خود را جمعه 29 ژانویه از ساعت 10 تا 12 اعلام کردند.

اتحادیه ها در بیانیه مشترکی که به مدیر منطقه ای این رشته ارسال کردند ، محکوم شدند و الاهبار نسخه ای از آن را با عنوان “وزارت طرح انضباط فراخوان معلمان برای لغو مصوبه 040/2019 ، توصیف آن به عنوان” دریافت کرد در این بیانیه آمده است: معلمان توهین آمیز است و آنها را به عنوان یک طبقه بندی عجیب طبقه بندی می کند ، که باعث ایجاد حساسیت در بین آنها می شود و حقوق مکتسبه آنها مانند حق انتقال و شرکت در مسابقات داخلی را از آنها سلب می کند. “

اتحادیه ها دیدند که آنها هنوز همه چیزهایی را که در آن زندگی می کنند لمس نکرده اند ، به جز آنچه که آنها توصیف کردند “گام های بداهه مبتنی بر محروم کردن از معلم ، زیر سوال بردن صلاحیت او و زیر پا گذاشتن عزت او با تلاش برای تصویب مصوبه: 040/2019 ، صادر شده در مارس در بیانیه آمده است ، 1 و 2019 و این وزارتخانه قصد دارد آنها را بر معلمان اعمال کند.

در بیانیه اتحادیه از همه معلمان آزاد و محترم خواسته شده است كه با عدم حضور در مراكز امتحانات و برگزاری جلسه روز اول در مقابل ساختمانهای دولت ، ارزیابی های برنامه ریزی شده را تحریم كنند و این وزارتخانه را به ممانعت از روند آموزشی متهم كرد ، كه قبلاً توسط همه گیری متوقف شده بود. .

طبق بیانیه / اخبار ، اتحادیه های آموزش و پرورش روند ارزیابی را سو as استفاده و بدبینی نسبت به توانایی های خود توصیف کردند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید