اتحادیه های موریتانی خواستار افزایش فشار مردم برای جلوگیری از حملات فلسطینیان هستند

[ad_1]

اهبار (نوكاكوت) – گروهی از مراكز اتحادیه صنفی مور در طی جشنواره ای كه شب گذشته در مركز جوانان پیر در نواكشات برگزار شد ، خواستار “افزایش فشار مردم برای متوقف كردن حملات صهیونیست ها به مردم بی تردید فلسطین” شدند.

در این بیانیه از رهبران افکار ، ائمه جماعات و علما خواسته شده است تا تلاش های مردم را برای ایجاد افکار عمومی مخالف عادی سازی و رشد روحیه مقاومت بسیج کنند و از همه نهادهای صنفی ملی ، عربی و بین المللی خواسته شود همه کنفرانس ها و نمایشگاه هایی را که در آنها برگزار می شود تحریم کنند. واحد صهیونیستی شرکت می کند.

اتحادیه ها در بیانیه خود بر رد تلاش برای یهودی سازی بیت المقدس و اخراج ساکنان آن در منطقه شیخ جرا ، نقض حریم مسجدالاقصی و حملات وحشیانه به غیرنظامیان غیر مسلح تأکید کردند.

وی همچنین از دولت خواست تا صندوقی ویژه برای حمایت از پایداری مردم القدس الشریف و محاصره شده غزه تشکیل دهد و یک کمیته ملی و دائمی برای هماهنگی تلاشهای پشتیبانی معنوی و مادی برای حمایت از برادران فلسطینی.

این جشنواره با حضور زکی کادر ، معاون سفیر فلسطین در موریتانی برگزار شد ، وی از مردم موریتانی تشکر کرد و از آنچه آرمان فلسطین در قلب همه موریتانی ها دارد و از اهمیت دولت موریتانی ابراز خرسندی کرد. آرمان فلسطین

این جشنواره به دعوت: فدراسیون عمومی اتحادیه های کارگری ، کنفدراسیون اتحادیه های کارگری موریتانی ، فدراسیون ملی اتحادیه های کارگری مستقل ، فدراسیون عمومی کار و بهداشت در موریتانی ، اتحادیه روزنامه نگاران موریتانی و اتحادیه صنفی موریتانی برگزار شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید