اتحاد تیمی: ما به دور از استثمار سیاسی در کنار شهروندان ماندیم

[ad_1]

اهبار (نوكاكوت) – تیم پارلمانی حزب اتحادیه برای یك جمهوری اعلام كرد كه اعضای آن در كنار شهروندان “به دور از استثمار سیاسی ، تبلیغات و مناقصه” در كنار شهروندان ایستاده اند و تأكید كردند كه آنها “هر جا كه شهروند نیاز به شنیدن آن داشته باشد ، همچنان حضور دارند” کشور. “

در بیانیه این تیم که امروز جمعه در حاشیه یک کنفرانس مطبوعاتی برای رسانه ها منتشر شد ، آمده است که در چند وقت اخیر با بسیاری از موضوعات مورد توجه شهروندان به روز شده است و با هماهنگی سازمان های دولتی مربوطه به راه حل هایی برای آنها رسیده است .

در این بیانیه آمده است که تیم تقریباً کارهای روزمره را در زمینه راه حل اساسی حل بحران دفن زباله در زمین تیوریت رصد می کند و خاطرنشان می کند که مقامات مربوطه “خواسته های جمعیت آسیب دیده را در نظر می گیرند”.

وی همچنین گفت که اعضای آن در حال بحث و گفتگو با مقامات صالح در مورد مشکل دانشجویان ارائه شده به مراکش هستند ، زیرا آنها با این مقامات به دنبال “یافتن راه حلی هستند که امیدواریم از شرایط آنها در محدوده امکاناتی که اجازه می دهند جلوگیری کند”.

وی افزود: ما در كنار ارائه دهندگان خدمات آموزشی حضور داشتیم و درخواست های آنها را به مراجع ذیربط منتقل كردیم و آنها با ما همكاری مثبتی داشتند و قول دادند كه در محدوده قانونی و مقررات حاكم بر این بخش با مشكل برخورد كنند. “

تیم پارلمانی حزب اتحادیه تأیید کرد: “شروع تفاهم با صاحبان فروشگاه ها در بازار سرمایه قدیمی ، به این مشکل پایان خواهد داد ، زیرا این مسئله باعث تنش و نگرانی آن دسته از شهروندانی است که با احترام به اقتصاد کشور کمک می کنند.”

در این بیانیه آمده است ، وی درباره تلاشهایی كه منجر به تشخیص دقیق واقعیت مسئله با اسناد مدنی جامعه موریت در كویت و تهیه راه حلهای مناسب برای این امر شد ، صحبت كرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید