ارائه دهندگان خدمات آموزشی: بیانیه وزارت به شدت توهین آمیز و تحریک کننده است

[ad_1]

9 ژانویه 2021 – 10:03

اخبار (نواکچوت) – کمیته هماهنگی مشترک اتحادیه های صنفی ارائه دهندگان خدمات آموزشی بیانیه وزارتخانه در مورد تمدید قرارداد افرادی را که به مشاغل خود می پیوندند و خاتمه هرگونه رابطه بین وزارتخانه و غایبان را عمیقا در توهین و تحریک توصیف کرد. .

بیانیه ای که توسط کمیته هماهنگی صادر شد ، خودداری ارائه دهندگان خدمات آموزشی از “تمدید قراردادی را که از قبل مغایر با قانون موریتانی است ، تأیید می کند ، ماده 10 آن احزاب را موافقت می کند که آن را تمدید کنند و این اتفاق نیفتاد”.

در این بیانیه افزوده است كه كمسیون “هر تصمیمی را كه شامل یك طرح مشخص مرزبندی نباشد و هرگونه قرارداد بهره برداری و انطباق با آن مشمول قانون نباشد” رد كرد.

در این بیانیه از وزارت آموزش و پرورش ، آموزش فنی و اصلاحات ملی خواسته شده است كه طبق متن بیانیه ، برنامه مشخصی را برای ادغام آنها در خدمات عمومی ارائه دهد و قراردادهای قانونی را تا زمان تمایز به آنها ارائه دهد.

این وزارت دیروز ، جمعه اعلام کرد که هر کسی که دوشنبه آینده به کار خود اضافه نشود ، عدم تمدید قرارداد و سپس لغو کلیه تعهدات خود با وزارتخانه ، تأیید مجدد آمادگی دولت های منطقه ای خود برای اعطای قرارداد یک ساله برای آموزش و پرورش ، را بررسی خواهد کرد. خدمات به کسانی که به کار خود می پیوندند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید