ارسال شده به مراکش: وزارتخانه 4 تخصص برای آموزش از راه دور (فیلم)

[ad_1]

9 ژانویه 2021 – 3:55 بعد از ظهر

محمد سیدی سخنگوی دانشجویان منتسب به مراکش

اخبار (نواكوت) – یاران پادشاهی مراكش وزارت آموزش عالی و تحقیقات را به سرپوش گذاشتن در چهار تخصص موجود برای آموزش از راه دور در مراكش متهم كردند ، فقط دو رشته را اعلام كردند و از آن خواستند كه همه تخصص ها را اعلام كند.

محمد سیدی ، سخنگوی هم اندیشان ، گفت كه پادشاهی مراكش در هر پیام ، در یک پیام تنها از سنگال و مالی ، کشورهای بهره مند از مشارکت های خود را با تخصص های ویژه برای آموزش از راه دور ارسال کرده است. 6 تخصص ظاهر شد ، در حالی که وزارت تحصیلات عالی مورس فقط دو تخصص را اعلام کرد.

سیدی قدیمی گفت که فقط 24 نفر از 70 دانشجو که از بورس تحصیلی بهره مند شده اند ، از متخصصان اعلام شده از وزارت تحصیلات عالی بهره مند می شوند ، و از وزارت تحصیلات عالی خواست که سایر رشته های باقیمانده را اعلام کرده و به روی دانشجویان باز کند تا از آموزش در آنها بهره مند شوید.

سیدی قدیمی تأکید کرد که دانش آموزان به حق بورس تحصیلی خود احترام می گذارند ، با توجه به اینکه هدایت آنها به سمت تخصص های کشور نه عادلانه است و نه عادلانه.

سیدی قدیمی درخواست خود را برای افشای سایر تخصص های موجود در زمینه آموزش از راه دور در دانشگاه های مراکش و ثبت نام در آنها یا مسدود کردن بورسیه تحصیلی خود تا سال آینده تأکید کرد و افزود: دانشجویان فارغ از حق بورس تحصیلی خود را رها نمی کنند از همه ، و خط قرمز را در نظر بگیرید که نزدیک شدن به آن مجاز نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید