اساتید از رئیس جمهور می خواهند که برای ثبت نام در آموزش عالی وارد عمل شود

[ad_1]

4 فوریه 2021 – 2:10 بعد از ظهر

خبر (نواکشوت) اساتید موفق در لیست انتظار برای مسابقه بزرگ معلمان آموزش عالی ، که توسط وزارت آموزش عالی و تحقیقات برای تعدادی از م institutionsسسات دانشگاهی مرتبط ، توسط محمد اولد الغزوانی ، رئیس جمهور موریتانی ، رئیس وزارت آموزش و تحقیقات آموزش عالی برای اعتبار دادن به آنها در موسسات دانشگاهی.

در پیامی خطاب به رئیس جمهور موریتانی ، اساتید گفتند که تعداد اولیه مکان های مورد نیاز برای این مسابقه حدود پنجاه مکان باقی می ماند که هیچ کس در آنها صلاحیت ندارد ، با تأکید بر اینکه تعداد اساتید موفق در لیست انتظار 30 نفر است. این تقریباً نیمی از اعتبارات دیگر مورد نیاز است.

این اساتید افزودند: “همه کسانی که صبر می کنند منتظر بمانند ، دارای مدرک دکترا در یک رشته تخصصی مورد نیاز نهادهای دانشگاهی با نام های مختلف هستند. تصمیمات انتظار آنها صلاحیت علمی و آموزشی آنها را برای انجام وظیفه نظارت آموزشی و آموزشی ثابت کرده است.”

این اساتید خاطرنشان کردند که “تصویب لیست انتظار برای مسابقات آموزش عالی دارای سابقه ای است ، از جمله آنچه در دانشگاه علوم اسلامی در العیون در سال 2011 اتفاق افتاد ، که به طور کامل تأیید شد.”

آنها هشدار دادند که تصویب لیست انتظار نیازی به ایجاد وجوه جدید ندارد ، بلکه فقط دستوراتی را باید به مقامات مربوطه جهت هدایت وجوه باقیمانده (حدود پنجاه اعتبار مالی) برای تأیید صلاحیت های انتظار (حدود سی استادان)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید