اصلاحات واژه ای است که به معنی حقوق بشر است

[ad_1]

هنگامی که کمیته حقوق بشر و وکلای مدافع و همفکران احساس می کنند که آنها همیشه در تاریکی بی عدالتی ، بر روی یکدیگر شنا می کنند ، همانطور که به تاریک ترین مراحل زندگی پس از مرگ می روند ، که به هر زندگی تاریکی پایان می دهد. وعده خدا در روز قیامت جایگزین آن می شود؟

آیا آنها نمی دانستند که شنا کردن آنها برخلاف دستورات خداوند برای رفتار با انسان هنگام حمله به برادر بی گناه خود است؟

یا او به فساد علیه منافع عمومی که دولت برای کمک به مردم در زندگی خود در این جهان که به نفع منافع عمومی است ، حمله می کند. او در این حق تعالی می گوید {و اگر خدا نبود که مردم را از طریق یکدیگر دفع کند ، زمین زمین را فاسد می کرد.

و او صلوات الله علیه در پایان حدیث معتبر می گوید: «امر به معروف و نهی از منکر می کنید و دست ستمگر را گرفته و او را بر حق قرار می دهید و محدود می كنید. او را به حقیقت می رساند ، یا خدا قلب برخی از شما را با دیگران می زند ، سپس شما را نفرین می کند همانطور که آنها را نفرین کرده است. ”

با وجود اینکه همه ما مسلمان هستیم ، خدا را شکر ، هر حمله ای ، هرچقدر هم وحشیانه باشد ، توسط شخصی علیه شخص یا علیه منافع افرادی که تحت حمایت دولت هستند انجام می شود. این سازمانها یا اعضای آنها ، از جمله افراد و وکلا ، آمدند تا به بهانه بی عدالتی عامل جنایت و سکوت کامل در مورد آنچه برای قربانی ، هر کسی که بود ، جهان را با فریاد پر کنند. او همدست او بود ، بنابراین ظالم در زندان برای اطلاع از شرایط دستگیری وی ملاقات کرد ، و از قربانی ملاقات نشد و هیچ اشاره ای به آنچه جنایتکار انجام داده بود نشد ، بلکه او در مورد او نپرسید. این جنایتکار که با اراده خود خانه خود را ترک می کند تا به دیگران ستم کند

بی عدالتی و تجاوز ، او مدافعانی دارد که برای مبارزه با جنایاتش به آنها متکی است.

در اینجا این سازمان ها و مردم به دستورات خداوند برای انجام همه کارهایی که جنایتکار و یاورانش انجام می دهند بی اعتنا هستند.

هیچ تهدیدی از سوی فلیکماوا برای آنها وجود ندارد خداوند متعال می گوید {اینک ، شما این جادلتم در این زندگی هستید ، این خداست که در روز قیامت با آنها بحث می کند ، یا چه کسی به عنوان عامل بر آنها خواهد بود} ، و خداوند متعال در توبه می گوید: موسی به او برکت می دهد که قبطی را بدون حق {پروردگار ، بکشد ، زیرا به شما داده شده است که حامی جنایتکاران نخواهید بود}.

حق تعالی می فرماید: {و خدا می جنگد ، اما قسمتی از خدا و رسولش هستند و می خواهند زمین را خراب کنند ، کشته شوند یا مصلوب شوند ، یا دست ها و پاهایشان را از پشت ببرند یا از زمین بیرون آورند ، بنابراین که شرمندگی آنها در زندگی و برای آنها در آخرت مجازات بزرگی است}.

یا هر روز منتظر تفسیر قرآن باشید ، این بیانیه می گوید که حق تعالی به تفسیری می رسد که فراموش شده است و خداوند فرستادگان خداوند ما را بلحک قرار داده است که آیا ما از ویشواوا خود شفاعت می کنیم یا پاسخ می دهیم اجازه ندهیم کار کنیم ما اشتباه می کنیم آنچه آنها اختراع می کنند}.

و حق تعالی در جای دیگر می فرماید (و در این روز جنایتکاران را در زنجیر خواهید دید) تا پایان آیه ، خداوند ما را از شرّی که ظالم و یارانش در قیامت با آن روبرو می شوند ، حفظ کند.

{و این به کسانی که در هر بازگشت اشتباه کرده اند یاد می دهد که به نوبت برگردند}.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید