اصلاحات یک کلمه دارد که به همایش ملی اصلاحات و توسعه (توسل) سفر می کند

[ad_1]

اصطلاح اصلاح طلب ترجیح داد مقاله وی امروز در میتینگ ملی اصلاح و توسعه (توسل) مهمان باشد.

اول از همه ، من می خواهم از این مقاله مهمان س questionsالاتی بپرسم که معمولاً موارد زیر پرسیده می شود ، تا حواس پرتی ایده های گیرنده در مورد دلیل مهمان نوازی را کاهش دهد ، یعنی: از کجا آمده است؟ و شما چه می خواهید؟ و چرا انتخاب کردید که به این مهمانی خاص بروید؟

من می گویم ، و خداوند توفیق دارد ، در پاسخ به این س questionsالات ، که من یک مسلمان هستم و بنابراین او می داند از کجا آمده ام ، این بدان معنی است که من از اسلام آمده ام ، اما من چه می خواهم؟ خدا را شکر ، پیامهایی را که مخصوصاً از جیبم است ، برای همه مردم روی زمین با خود حمل می کنم و چون خدا را شکر در چنین کشوری هستم ، در کشوری که کاملاً مسلمان است ، ترجیح دادم یک تور را گشتم. در میان افرادی در این کشور که عزیمت رهبران جهان در این سال افزایش یافته است و من شنیده ام که مردم از این رهبران خداحافظی نکردند به جز یک مدل ، این شناخت کامل است که این فرد عزیمت شده به جز یک کشور پناهندگی ندارد و یعنی اینکه خداوند وقتی بمیرد و او تنها باشد او را ناگزیر می پذیرد و همه از خدا خواسته اند که علاوه بر نوشتن آیه ای با کلمات طبقه بندی شده که روح رها شده در آرامش است و خداوند او را به داخل بهشت ​​هدایت می کند ، او را ببخشد و ببخشد. اما کسی که در اینجا صحبت می کند مردم است و خداوند در این باره می فرماید: {بگو: پادشاه مرگ که به تو سپرده شده و سپس پروردگار تو ، به تو باز خواهد گشت. این در پایان ساعت خود از جهان است ، اما سپس او زیر را تحت عنوان می نویسد: {کسی که وزن یک اتم خوب را بسازد ، آن را می بیند و هرکس آن را به وزن اتم شر تبدیل کند ، آن را می بیند. “در کنار او نوشته شده است: {آنچه ضرب المثل من را تغییر می دهد و من برای بردگان تاریکی نیستم} و در نتیجه این حقایق فوق ، من را از جیب خود همراهی کرده ام ، همانطور که قبلاً اشاره کردم ، پیام خدا به تمام بشریت که من آن را برای مقایسه در قلب خود حمل می کنم ، حتی اگر فکر کنم یک خردسال هستم که با چشم غیرمسلح دیده می شود ، اما صدای چوپان بسیار قوی بود رهبران و مفسران پس از مرگ ، من پیشنهاد کردم که به گشت و گذار در برخی از م institutionsسسات محل کار این مردم بپردازم ، قبل از اینکه شهروندان عزاداری خود را اعلام کنند و آنچه را که در من می گویند بگویند ، و من خودم را می شناسم ، اما قطعاً نمی دانم خدا برای کسی چه دارد.

من ابتدا را با نگاهی به فعالیت این مردم ، كه نهاد احزاب سیاسی است ، انتخاب كردم ، زیرا این پیش فرض فعالیت مورد نظر است كه یك شغل سكولار است. آیا صاحب آن بعد از تدفین متوجه کار شده است؟ یا این یک عمل کاملاً عادی دنیا است که ضرب المثل حق تعالی به آن اشاره دارد: «هر که بخواهد دنیا را شخم بزند ، سهم او و سهم خود در آخرت خواهد بود.

بنابراین من به فعالیت های اتحادیه برای حزب جمهوری خواه ، نیروهای پیشرفت ، اتکاتول ، اتحاد پیشرو مردم ، برخی از احزاب ملی گرایانه و غیره گوش دادم و آخرین ایستگاهی که در آن شب برای حفظ حریم خصوصی متوقف شدم ، که بعدا ذکر خواهم کرد ، تجمع برای اصلاح و توسعه است (توسل) و از آنجا که من آن را عنوان سفر قرار دادم ، این کار را انجام می دهم و دیگر به دلیل ویژگی هایی که در این حزب از احزاب دیگر افراد به طور کلی در این حزب آشکار می دیدم ، ایستادگی نمی کنم ، بلکه به دلیل ویژگی خود حزب برای گفتگو با او در همان خانواده ای که من قول داده ام از آن نام ببرم ، یعنی توصیف وی از خود به عنوان یک حزب با اشاره اسلامی.

و قبل از آن بازمی گردم تا نتیجه حضور در مهمانی ها یا بهتر بگوییم گوش دادن به برنامه ها و فعالیت های آنها را ذکر کنم ، زیرا هر کسی که پیام آسمانی روی زمین را با خود به همراه داشته باشد ، یعنی قرآن ، و همه مطمئن هستند که موضوع کسی است که هر روز از یکدیگر شکایت دارد ، و آگهی فوت مطمئن است که او و شخصی که مانع او شده است ، پس از آن روز هیچ جلسه ای بین آنها وجود ندارد که پایان آن وجود نداشته باشد و همچنین اطمینان دارد که این ممنوعیت اکنون به یکی از این دو مکان که مکان سوم ندارند ، زیرا خداوند خلقت خود را برای آنها مقرر کرده است ، یعنی “تیمی در بهشت ​​و تیمی در آتش.” آیه دیگری این مسئله را توضیح می دهد: “ما در راه این کار را انجام دادیم ، سپاسگزار یا بی ایمان”. مرگ. اگر فرشتگان مرگ در حالی که او خوب است به سراغش آمدند ، آنگاه به او خواهند گفت: {درود بر تو ، همانطور که هستی به بهشت ​​برو.} و اگر فرشتگان به او می آمدند در حالی که او با خودش ظلم نمی کرد ، سعی کنید کلمات دروغ را انکار کنید و بگویید ، {ما بدی نکردیم} ، سپس فرشتگان در آن زمان جواب او را می دادند و به خدای متعال می گفتند: {در واقع ، خدا می داند چه کردی. از درهای جهنم وارد شوید تا در آن بمانید ، تا محل استراحت مغرور بدبخت شود.

این یک تصویر آشکار از دو تیمی است که از دفاتر حزب بازدید کرده اند ، و او خواهد دید که بسیاری از پیام های آسمانی با توجه به محتوای آن تداخل دارد.

در قرآن نوشته شده است كه هر شخص حافظ فرشتگان است تا او را از كار خدا محافظت كند و در سمت راست فرشته ای است كه اعمال نیك خود را می نویسد و دیگری در سمت چپ كه اعمال بد خود را می نویسد ، بنابراین قرآن بیان می شود با این کلمه ، “آنچه از زبان گفته می شود.” و ضرب المثل معروف است. المن: {و شما نویسندگان صادقی دارید که می دانند شما چه می کنید. قرآن یک جمله یا عمل را مذهبی ، سیاسی ، بی فایده ، جدی ، یا فرقه یا فساد فی الارض توصیف نکرده است. در قرآن این یک ضرب المثل و عملی است که در صورتجلسه هر مومن یا کافر ، پرستش ثبت شده است. یا تا آخر دخالت نمایندگان خود در پارلمان اعتراف کنند ، باید توجه داشته باشید که این مردی است که می تواند هر ساعت عزاداری مرگ کند و به یکی از دو سرنوشت فوق الذکر می رود ، مطابق با این واقعیت صحبت نمی کند و فقط این نیست که این عدم موفقیت هر مسلمانی است که متوجه می شود هرچه از یک ضرب المثل بر زبان بیاورد یا عملی انجام دهد ، پوشیدن آن را به گردن خود تا پایان آنچه در آیه است ، پیدا می کند ، و در اینجا من فقط هشدار می دهم که در نام این احزاب پیدا نکردم ادعایی وجود دارد که آنها احزاب اسلامی هستند یا اینکه مرجع آنها اسلامی است ، بنابراین این نام به آن یا کشور دیگری که ادعا می کند اشاره ندارد ، اگرچه این اسامی در اسلام شرط نیستند ، بلکه به این دلیل یک حزب به نام اسلامی وجود دارد ، و او توصیف شده است که مرجع وی اسلامی است و اکنون محل مهمان نوازی من است. عزیمت او به زندگی پس از مرگ؟

مراجعه به زبان به معنای مراجعه به چیزی است تا از آن بهره ببرید ، یا مستقیماً آن را بگیرید ، یا نقل قول کنید یا از او راهنمایی بخواهید برای چیزی که اصل آن از بین رفته باشد ، همانطور که حق تعالی فرمود: {گفته شد: پشت سر خودت برو و به جستجوی نور بپردازید ، و خداوند متعال می فرماید: {بازگشت به آثار آنها} تا آیات آخر.

قرآن به عنوان یک پیام کامل شناخته شده است که همه جوانب زندگی را در بر می گیرد. مرجع آن در مورد عبادات یا معاملات اعمال نمی شود. معاملات ، همانطور که همه ما می دانیم ، در اسلام با انسان برای خودش آغاز می شود: {و خود را نکشید ، زیرا خدا با شما مهربان بوده است.} بیایید با کلمات حقیقت پیش از آنها با سلاطین بجنگیم ، و آنها کسانی را که آن را می گویند می کشند .

اشاره به اسلام در مسئله عبادت تا آنجا که ممکن است به افراد مور نزدیک باشد. چوپان گوسفند وقتی وقت می رسد نماز می خواند ، ماه رمضان را روزه می گیرد و اگر واجب هم باشد غروب خورشید را می پردازد.

وقتی آنها دیدگاه کل این حزب یا تصمیمات دستگاه های اجرایی و مقننه آن را بخوانند و آنها را با تصمیمات احزاب دیگر مقایسه کنند ، هیچ تفاوتی با یکدیگر نخواهند داشت ، مگر آدرس هایی با نام های مختلف ، یا نگرش های مثبت یا منفی نسبت به واقعیت کشور ، بدون ذکر هر دلیل اسلامی برای این موضع گیری. در تصمیمات حزب از اسلام نام برده شده است ، اما با اشاره ای كوچك فقط كلمه مرجع شنیده می شود ، كه موضوع مورد تایید یا مخالفت را دنبال نمی كند.

اسلام ، همانطور که همه مرجع خود را می دانند ، کسی است که در یک متن در قرآن حضور دارد ، با کلام حق تعالی آغاز می شود: {بنابراین ، همانطور که امر کرده ای ، برخیز و با تو توبه می کند ، و توسط آن خرد نشو ، که با بصیرت انجام می دهید. و هنگامی که ما می خواهیم کلام حق تعالی را بررسی کنیم: {همانطور که من امر کردم} ، یعنی همانطور که به شما رئیس جمهور دستور دادیم ، پس شما دستورات خود را دارید ، یا ثروتمند ، یا جاه ، یا فقط یک سخنران ، پس شما دستوراتی دارید: {و جلوی آنچه شما نمی دانید} ، تا آخرین آیات دیگر ، دستورات سوره عنان و شرح بندگان مهربان در سوره الفرکان ، بنابراین اگر به سراغ مرجع اسلامی برویم در صحیح او ، صلوات الله علیه و آله ، او ما کشف می کنیم ، با شروع از خاطرات بیدار شدن از خواب و حرکت در طول زندگی با خانواده و جامعه ، تا زمانی که فرد هوشیار باشد در حالی که خواب است.

در اینجا امیدوارم که او نظر من را در اینجا بپذیرد ، که من در برابر خدا شهادت می دهم ، این است که اکثر اعضای حزب از هر نوع و رنگی (و برش هایی که او ایجاد می کند از رفتار او در حزبش است) هر کسی که لباس بپوشد با خود رفتار فردی یک مسلمان ساکت و پیرو اسلام در رابطه با اعضای حزب توجه زیادی نخواهد کرد ، اما رفتار سیستم بیرونی که جامعه می بیند ، کلمه مرجع اسلامی را از آن بخواهید و مرجع واقعی موی خمیر را برای او ارسال می کند معنای پذیرفته شده ، و سپس طرف را متعادل و تصمیمات و تصمیمات طرفهای دیگر را در صورت مخالفت یا وفاداری قرار می دهد ، محتوای اندازه گیری قبل از خود قیاس ظاهر می شود. تولد طبیعی و مشابه مرجع اصلی بود ، اگر در واقع ، در جهت نیست ، مگر اینکه شیطان به خدا قسم بخورد که در راه درست بنشیند و هیچ شخص ، گروه یا حزبی را از این امر مستثنی نکند.

خلاصه این است که پیام آسمانی جهان را به پایان خواهد رساند و روشن است و اسلام فقط توسط آن شناخته شده است ، و از این قسمت خاص به کسانی که می خواستند حزب را مسخره کنند می گویم ، و من آن را “برادران موریتانی” می نامم ( زیرا اگرچه این عبارت مورد تمسخر قرار نمی گیرد ، مگر خداوند ، كه وی آن را محلی برای تمسخر مذهبی قرار داده است) من به او می گویم كه معنای مورد نظر را برآورده نمی كند ، زیرا برادری مصر با رنسانس تونس یا عدالت مراکش ، اما اخوان المسلمین در مصر ، گذشته و حال ، توسط آنها نمایندگی می شوند ، اما هر کسی که حقیقت آنها را بخواهد ، حقیقت آنها را نمی بیند تا اینکه غمگین شوید و با آنها به سرای آخر بروید. یکی از آنها آنجاست ، به این معنا که زندگی در این جهان واقعیت سرنوشت ابدی را که ته اسلام است ، نمی دهد: {کسی که از جهنم خارج شده و وارد بهشت ​​شده است ، پیروز شده است.} بنابراین ، هر که خدا آنها را بپذیرید ، او را در زیر حق تعالی ببینید ، می گوید ، “اهل بهشت ​​امروز کار می کنند ، بنابراین آنها و همسرانشان در سایه خواهند بود. روی مبل ها آرام باشید}.

در مورد زندگی خوب مردم این دنیا ، این شبیه اسباب بازی های شیرین با طلا و جواهرات است.

سرانجام ، من توجه همه را به وضعیت ما به عنوان یک کشور اسلامی جلب می کنم ، که توسط رادیو قرآن کریم گواه است ، زیرا دولت به علمای اجازه داده است که این ایستگاه را با یک درخواست مبادله کنند ، من امیدوارم که من از خدا رنج می برم به عنوان شخصی که هیچ نیروها یا نیروها می توانند اپیدمی و فاجعه را از ما ، این کشور و همه مسلمانان ، و هر غم و اندوهی که از آسمان پایین می آید یا از زمین برمی خیزند ، بردارند ، اما من هشدار می دهم که رادیو درخواست دانشمندان را انتقال می دهد همان رادیویی است که به مقامات می گوید خداوند آن را با دستورات خود خدا روی زمین فعال کرده است: {ای کسانی که ایمان آورده اند ، مجازات مردگان بر روی شما نوشته شده است.} {و زخم ها مجازات است} و ما هر روز یک کودک با چاقو و بدون مجازات می افتیم ، همانطور که رادیو قرآن می گوید: “دزد و سارق دستهایشان را به عنوان پاداش آنچه از خدا به دست آورده اند قطع می کنند.” آنها در رادیو دعا می کنند ، و از خدا می خواهند بلایا را برطرف کند و خداوند در قرآن از مقامات می خواهد که محدودیت های خود را در سرزمین خدا برای بندگان خدا اعمال کنند ، بنابراین دانشمندان برای پاسخ دادن به این معادله توجه نمی کنند تا زمانی که پاسخ را بدانند: “خدا وضعیت افراد را تغییر نمی دهد تا زمانی که آنها آنچه را که در وجودشان است تغییر دهند.” با او با آنچه در قلب ایمان اوست ، حتی اگر اتمی سنگین باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید