اعتراض معلمان نوادیبو به تقویم وزارت تبعیض (عکس)

[ad_1]

الاحبار (نوادیبو) – ده ها معلم در اعتراض به ارزیابی وزارت انضباط ، امروز جمعه ، در ساختمان های اداره منطقه ای برای نظم و انضباط در نوادیبو ، تحت لوای اتحادیه دولتی اتحادیه های آموزش ابتدایی ، تظاهرات کردند.

معترضین شعارهایی را مطرح کردند: در تقویم نیست ، بله در مورد طبقه بندی دبستان.

سید اتحادیه صنفی سید باب صالحی گفت که فرمان 040/2019 یک فرمان تحقیر ، توهین و زیر پا گذاشتن شأن معلم است ، اظهار داشت که این مصوبه بداهه است و هر کسی آن را بررسی کند نمی تواند آن را به کابینه ارائه دهد ، زیرا او گفت

اولد سید باب دید که آنها اعتراضی به ارزیابی صلاحیت خود ندارند ، بلکه عزت آنها را زیر پا می گذارند و هشدار داد که وزارت انضباط تصدیق کرده است که این مصوبه نادرست است و لازم الاجرا نیست ، و اظهار داشت که بهبود تجربه درست است معلم است و مطابق بیان او نعمت نیست.

اولد سید صالحی به وزارت گفت: آنها بهای اشتباهات رژیم های قبلی را پرداخت نخواهند كرد و اگر وزارتخانه اشتباهی مرتكب شده و در افرادی كه صلاحیت آنها را ندارند عضو شود ، آنهایی كه مشترک شده اند با آنها جهنم می شوند. وی گفت که آیا مسخره نیست که از وزارتخانه بخواهید به جای سمینارها و استراتژی ها به بخشها برود؟

صالحی پیر گفت که این اصلاحات با هجوم به مناطق فرسوده استانهای داخلی و کمبود منابع و کمبود فضای اداری و پوشش رسانه ای آغاز شد و از تلاش های شهرداری نوآدیبو برای ایجاد تأثیر در آموزش ابتدایی در کشور تقدیر کرد ، در حالی که اعتراض آنها به گفته وی ، در برابر وزارتخانه به دلیل رد بی عدالتی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید