اعلام فدراسیون دفاتر شهرداری موریتانی در سراسر جهان (فیلم)

[ad_1]

16 ژانویه 2021 – 3:50 بعد از ظهر

بستر اعلام اتحادیه جدید دفاتر جوامع موریتانی در سراسر جهان (اخبار)

خبر (نواكاوت) – امروز ، شنبه ، در مراسمی كه در هتل مائوری سنتر در نواكشات پایتخت برگزار شد ، ایجاد فدراسیون دفاتر شهرداری مور در سراسر جهان اعلام شد.

فدراسیون جدید توسط رئیس دفتر جامعه موریت در چین ، نماینده مختار اولد خلیفه ، نماینده مجلس است.

مختار اولد خلیفه ، رئیس فدراسیون ، اعلامیه مربوط به فدراسیون را فرصتی برای جلسات و رایزنی ها بین بسیاری از نمایندگان جوامع موریتانی در سراسر جهان توصیف کرد ، علی رغم شرایط بهداشتی مرتبط با همه گیری کوید 19.

اولد هالیف افزود که فدراسیون امروز یک چارچوب جامع برای دفاتر اجتماع است که از نظر قانونی و اداری سازمان یافته است و آنچه از نظر جهانی بودن جمع آوری طیف ملی در زیر میکروسکوپ نشان می دهد.

خلیفه پیر تأکید کرد که فدراسیون چالش ها و دشواری های پیش روی این جوامع را با توجه به کانون توجه آنها ، درمورد صحبت کردن در مورد عوامل آرام بخش در این زمینه ، از جمله جهت گیری عمومی مقامات دولتی ، قرار خواهد داد.

اولد خلیفه نام دفاتر انجمن م foundسس فدراسیون را که دفاتر جوامع مور در چین ، تونس ، کویت ، اسپانیا ، گابن ، گامبیا ، آنگولا ، کنگو ، سنگال ، عربستان سعودی ، فرانسه ، بلژیک ، کانادا ، آلمان ، استرالیا است ، ذکر کرد. ، ساحل عاج ، مالزی و تایلند. ، مالی ، بنین ، ترکیه ، ایتالیا ، سیرالئون ، سوئیس ، گینه کوناکری ، برزیل ، آمریکای جنوبی ، گینه بیسائو و امارات ، علاوه بر دفاتر در برخی از ایالات ایالات متحده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید