اعلان مسابقه برای استقرار پنج قاضی در دیوان محاسبات ملی

[ad_1]

خبر (نواكاوت) – دیوان محاسبات و كمیته ملی رقابت برای جایگزینی پنج (5) قاضی منصوب در زمینه حسابرسی یا حسابداری مسابقه ای را اعلام كردند.

در این اطلاعیه روز شنبه 6 مارس 2021 ، ساعت 8:00 صبح به عنوان تاریخ مسابقه تعیین شد و قول داده شد که بعداً مکانی برای آن مشخص شود.

این اطلاعیه گشودن ثبت پرونده ها در محل دیوان محاسبات کشور را در بازه زمانی 20 ژانویه 2021 تا 19 فوریه 2021 ، در تمام روزهای کاری از نه صبح تا چهار بعد از ظهر تأیید می کند.

در این اعلامیه شركت كنندگان در این مسابقه قید می كنند كه آنها از ملیت موریتانی هستند و كمتر از 25 سال و بیش از 40 سال سن ندارند. ، خوش اخلاقی داشته باشید ، در رابطه با قوانین مربوط به خدمت سربازی در موقعیت قانونی باشید و گواهینامه و تجربه لازم را دریافت کنید.

و وی تأیید کرد که این مسابقه برای کارمندان یا غیر مستخدمانی که دارای مدرک دکترا یا معادل آن هستند ، اخذ شده در تخصص حسابرسی یا حسابداری ، با اثبات تجربه حرفه ای از یک سازمان معتبر حداقل دو ساله در همان زمینه ، یا یک گواهینامه آزاد خواهد بود. برای یک آزمون یا معادل آن در زمینه حسابرسی یا حسابداری با اثبات تجربه حرفه ای حداقل پنج سال در همان زمینه.

پرونده پرونده شامل موارد زیر است:

– یک درخواست کتبی با ارزش اسمی 20 اونس ، تاریخ و امضا شده ؛ خطاب به رئیس دفتر حسابرسی ملی ، نشان دادن تخصص مورد نیاز.

– استخراج از ثبت قرارداد افزایش ؛

– کپی کارت شناسایی ملی ؛

– یک گواهی پزشکی حداقل سه ماهه مبنی بر حق داوطلب برای تصدی پست مورد نیاز ؛

– یک کپی معتبر واقعی از گواهی مورد نیاز ؛

اثبات لازم تجربه حرفه ای ؛

4 عکس هویت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید