افتتاح جدید دفتر AMI Proso پس از 6 سال فعالیت

[ad_1]

الاحبار (روسو) – آژانس مورس پنجشنبه گذشته ، اول ژوئیه از افتتاح دفتر جدیدی در Traza خبر داد ، در حالی که وب سایت آژانس نشان داد که دفتر قبلا افتتاح آن را در 24 ژانویه 2015 اعلام کرده بود ، شش سال و پنج ماه پیش

آژانس اظهار داشت که تاریخ افتتاح دفتر همزمان با تاریخ پخش اولین تلگرام به آژانس ، 1 ژوئیه 1975 است ، در حالی که این وب سایت کابلهای قبلی منسوب به دفتر آژانس موریتی در روسو را نشان می داد ، از جمله اخبار باران در استان تراکیه ، در تاریخ 01 سپتامبر 2015.

افتتاح دفتر جدید توسط محتر اولد داهی وزیر فرهنگ ، جوانان و ورزش نظارت می شد ، در حالی که افتتاح پنج دفتر جدید این آژانس در ژانویه 2015 توسط شیخ اولد بو آسریا ، دبیرکل وزارت روابط پارلمانی و جامعه نظارت می شد .

مدیر کل آژانس محمد وال اولد امیر بی در یک سخنرانی در مراسم تحلیف گفت: “این موفقیت در برنامه بلند پروازانه و برنامه عملیاتی تصویب شده توسط آژانس قرار دارد ، در تلاش برای مشارکت در ایجاد روابط جدید با هدف نزدیک شدن به شهروند و با اتصال او به آنچه در اطرافش اتفاق می افتد و به او فرصت می دهد درباره خودش صحبت کند. “

وی افزود: “برنامه 5 ساله تصویب شده توسط آژانس خبری موریتانی ناشی از مطابقت نهاد با مأموریت آن به عنوان پخش کننده عمده اخبار ملی ، به ویژه رسمی است که نیاز به حضور موثر داخلی و توسعه مکانیسم های ارتباطی که به او امکان می دهد محصول خود را به بهترین روش ارائه دهد. “موقعیت”.

در همین حال ، آژانس به نقل از اولد بو آسریا طی مراسمی در ژانویه 2015 ، ضمن تبریک به مدیر آژانس برای آنچه که وی دستیابی به موفقیت توصیف کرد ، خاطرنشان کرد که افتتاح این دفاتر از زمان تأسیس یک رویای واقعی برای آژانس بود. آژانس و توانایی های خود و بدون پشتیبانی..

این آژانس افزود که اولد بواسریا گفت که دفاتر منطقه ای ، با داشتن کارکنان عالی و تجربه کارکنان خود ، با پوشش دادن رویداد ملی در سراسر قلمرو ملی ، مکمل کیفی کار آژانس خواهند بود..

ما همچنین از Old Bouasria دریافت کردیم که بعداً آژانس خبری موریتانی می تواند این تجربه را گسترش دهد و همه کشورها را به همان شکلی که در واقعه ملی هستند ، و اولین ارائه دهنده همه رویدادهایی که در کشور.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید