اولد آیا: تبعیض در مورد شمالی ها خصوصاً در مسابقات وجود دارد

[ad_1]

اهبار (نوكاكوت) – محمد اولد آی ، نماینده مجلس گفت كه در شمال در برخی مناطق به ویژه مسابقات علیه مردم در شمال تبعیض وجود دارد و تأكید كرد كه وقتی جوانانشان در مسابقات كتبی موفق می شوند و به سطح آزمون شفاهی می رسند ، به آنها می گویند شما را به خاطر مردم این منطقه ببرید

اولد آیا در جریان مداخله خود در جلسه بحث گزارش نخست وزیر افزود كه ساكنان شمال با مشكل اسناد وضعیت مدنی روبرو هستند و گاه از آنها به عنوان خارجی یاد می كنند.

اولد آیا همچنین در مورد پوشش ضعیف تلفن ها در بسیاری از مناطق شمال ، حتی در صورت مرز بودن ، و کاهش پوشش درختان در آنها ، از دولت خواست تا روش کاشت هوا در منطقه را در پیش بگیرد.

اولد آیا خطاب به نخست وزیر محمد اولد بلال گفت: “شما مسئول هر مگسی هستید که در اثر آلودگی کارخانه های موکا از بین برود ، ماهیانی که سموم می کشد ، پرندگان کشته شده توسط سموم Kinross Tasiast را از بین ببرید ، و برای مرگ هر شهروندی که درمانی پیدا نکرد. “

اولد آیا خواستار مراقبت از منطقه آزاد در نوادیبو شد و از اعتبار مذاکرات برای یک منطقه آزاد که فاقد آب و برق است پرسید.

وی همچنین خواستار حفظ بیمارستان پزشکی در نوادیبو شد که در آن پزشکان از کوبا استخدام شده و تأکید کرد که در صورت فسخ قرارداد با کوبایی ها ، نیاز به تأمین نیروی جایگزین وجود دارد ، که نشان می دهد وجود این بیمارستان صرفه جویی زیادی خواهد کرد تلاش و وقت برای شهروندان و محدود کردن حرکت آنها برای بستری شدن در خارج از شهر.

اولد آیه در مورد مهاجرت ساکنان شهر نوادیبو به دلیل آلودگی هوای این شهر صحبت کرد و خواستار تصمیم گیری در این زمینه و توجه به بیماری های تنفسی شایع در منطقه شد.

اولد آیه خواستار نگهداری جاده نواكوت نوادیبو كه این كشور را به چندین كشور متصل می كند و در خواست كینروس تاسیست برای آسفالت جاده اتصال آن به جاده اصلی شد.

وی همچنین خواستار بازنگری در روش توزیع رایگان شد زیرا این امر وابستگی را تشویق می کند.

اولد آیا از دولت خواست تا سیاست های ماهیگیری خود را مورد بازنگری قرار داده و به گارد ساحلی توجه کند.

اولد آیه با تأکید بر اینکه باید اعتبارات لازم به این کشور اختصاص داده شود ، با تأکید بر اینکه تعداد افراد کشته شده توسط کبد یا ایدز در کشور بیش از تعداد افراد کشته شده توسط ویروس جدید کرونا در سال است ، بر لزوم مراقبت از بخش بهداشت تأکید کرد. بخش بهداشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید