این انجمن سمیناری را در مورد دلایل و راههای جلوگیری از نارسایی کلیه ترتیب می دهد

[ad_1]

7 ژوئن 2021 – 15:18

بخشی از سمینار سازمان یافته توسط انجمن

اخبار (نواكاوت) – انجمن خیریه “ریشه های بخشیدن” سمینار آموزشی برای اعضا و سازمانهای وابسته انجمن و برخی از شریكان انجمنهای فعال با عنوان: “نارسایی كلیه” (علل و راههای پیشگیری) و روشهای ارتباطی ترتیب داد. “

نظارت پزشکی توسط پزشک عمومی و تکنسین ارشد بیهوشی باتار المهدی ، یکی از اجزای معتبر وزارت بهداشت و بسیاری از ارگانهای تخصصی انجام شد.

مربی و هماهنگ کننده اجرایی سازمان ماماها در دفتر بهداشت باروری ، آقای هامین موایبس ، مسئول طرح بندی محور فنون ارتباطی بود.

تعداد ذی نفعان آلتکونی بیست نفر است.

در خلاصه ای از اخبار ، انجمن تأیید کرد که این کارگاه درگیر کار و پیگیری خستگی ناپذیر اهداف و اهداف اجتماعی خود برای آگاهی و شناخت اهمیت توسعه انسانی است ، به ویژه کسانی که به دلیل تماس با شهروندان علاقه مند به کار انجمنی هستند. و آنچه مستلزم آگاهی از مبانی ارتباطات و دانش از هر آنچه مربوط به حوزه خیریه است ، نیاز دارد.

این انجمن اظهار داشت که اهمیت حساسیت و آگاهی را در راستای جمله “پیشگیری بهتر از درمان” در نظر گرفته است و کاملا آماده همکاری با همه ذینفعان ، علاوه بر نقش اجتماعی خود در خدمت به فقرا ، برای حمایت از بیماران با نارسایی کلیه و مراقبت از بسیاری از نیازهای آنها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید