بخش امنیت: اولد عبدالعزیز تیم نظارت را تحریک کرده و مانع کار آن شد

[ad_1]

خبر (نواكاوت) اداره امنیت ملی گفت كه در بیست و هشتم این ماه ، محمد اولد عبدالعزیز رئیس جمهور پیشین و یك تیم جوانان تیم نظارت را مانع و تحریک كردند.

امروز ، یکشنبه ، بخش امنیتی در بیانیه ای اعلام کرد که خدمه درگاه رسانه ای معروف به سکوی “بخشی از تیم اسکورت بودند زیرا آنها به طور مستقیم از اینترنت در مورد حرکت به سمت فیشینگ و رهگیری تیم نظارت پخش می کردند.” “

در این بیانیه آمده است که اولد عبدالعزیز شخصی متهم به عدالت است و مشمول الزامات است ، قطعنامه № 044-2021 ، صادر شده در 05/10/2021 ، که تجدید نظارت قضایی را شامل می شود ، از جمله امضای سه بار در هفته در اداره مبارزه با جرایم اقتصادی و مالی و قطعنامه 046/2021 ، صادر شده در تاریخ 11/05/2021 ، قطب تحقیق مسئول مبارزه با فساد ، مربوط به افزودن برخی اقدامات برای تقویت کنترل قضایی بر متهمان است ، – به ویژه ، اقامت معمول خود را در استان لاکسار ترک نکند ، مگر با مجوز تیم تحقیق یا به دلیل ضرورت شدید مربوط به شرایط بهداشتی یا مناسک مذهبی در مرزهای نواكشات غربی.

بر اساس این بیانیه ، برای اطمینان از اجرای این حکم ، نیروهای امنیتی با لباس غیرنظامی منصوب شدند که در نزدیکی خانه متهم باشند و از مطابقت وی با مفاد حکم قبلی اطمینان حاصل کنند.

این بیانیه می افزاید: “طبق دستور توزیع دادگاه ، آنها وظایف خود را مطابق با موازین و اصول اخلاقی حرفه انجام می دادند و می خواستند با وجود چالش های مكرر برای حمله لفظی ، فیلمبرداری ، افترا و آزار و اذیت توسط متهمان و سایر افراد نزدیك ، خویشتنداری كنند. به خانه و تحریکات خود در حالی که اخیراً در حال حرکت است از طریق تعدادی رفتار. “

بر اساس این بیانیه ، این رفتارها شامل موارد زیر است: . “

در بیانیه آمده است: “دفعات این تحریکات طی روزهای 10-17-2021 / 05/21 افزایش یافت و از نظر کیفی تغییر یافت ، از 24.05.2021 ، هنگامی که محمد اولد عبدالعزیز متهم خانه خود را با یک تویوتا هلیکس رانده شده از دیگری ترک کرد. شخص امضای اداره کنترل جرایم اقتصادی و مالی غیرمعمول است و در راه بازگشت راننده عملیات را برای تغییر جهت و سرعت بیش از حد تکرار می کند تا اینکه وارد یک جاده باریک کناری می شود و با سرعت زیاد به عقب برمی گردد تا حمله مهلکی انجام دهد بر روی عناصر. برای نظارت در حالی که آنها وظایف خود را انجام می دهند.

طبق این بیانیه: “در تاریخ 26 مه 2021 ، تیمی متشکل از گروهی از جوانان در دو اتومبیل او را همراهی می کردند که بارها سعی کردند مانع رفتارهای تیم نظارت شوند. غرب بدون دریافت احضاریه.

در 28 مه 2021 ، تیمی از مردان جوان او را با چهار وسیله نقلیه همراهی کردند که مانع پیشرفت تیم نظارت شد ، در حالی که یکی از این اتومبیل ها عمدا با ماشین تیم نظارت تصادف کرد و پرتال رسانه ای معروف به این سیستم عامل بخشی از تیم اسکورت به عنوان پخش مستقیم از طریق اینترنت برای روند حمل و نقل. به منظور فیشینگ و مسدود کردن تیم نظارت.

در این بیانیه آمده است: “اداره کل امنیت ملی همچنان به دنبال مطابقت با قانون ، پیروی از تعهدات خود و نشان دادن بالاترین میزان خویشتنداری ، در هر نوع تحریک از هر نوع و صرف نظر از منبع آنها ، طبق دستورالعمل کنترل حرفه ای بدخواهانه و همه را به اطاعت از قانون ترغیب می کند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید