برجسته ترین اظهارات مدیر عبدالرحمن احمد سالم در برابر بازرسان

[ad_1]

اهبار (نوكاكوت) – عبدالرحمن احمد سالم كارگردان فیلم بارها و بارها با تقلید یا تقلید از ارز ، محققان را رد كرد و تأیید كرد كه برخی از گالری های نقاشی شده روی گالری های معمولی را به منظور نمایش در موزه در بانك مركزی موریتانی به اتمام رسانده است .

اولد احمد سالم به بازرسان گفت – با توجه به اطلاعات دریافت شده از اخبار – که او رابطه خاصی با رئیس سابق بانک مرکزی موریتانی – و وزیر فعلی شیلات – عزیز اولد داهی دارد و افزود که وی با بانک مرکزی در سال 2015-2018 ، زمانی که او مشغول انجام کارهای مربوط به طراحی اسناد بود.

و احمد سالم پیر اضافه کرد که یکی از اولین کارهایی که به نفع بانک مرکزی انجام داد ایجاد یک هویت بصری بود ، علاوه بر کار تهیه گزارش سالانه ، طراحی و تهیه اسناد ، تهیه موزه ، علاوه بر به نقاشی ها و پروژه های موجود در دفتر فرمانداری

احمد سالم پیر گفت که پس از پایان قراردادش با بانک مرکزی در سال 2018 ، وی برای رئیس کل کار کرد ، از جمله برای او قبل از انتقال اسناد شخصی تنظیم کرد.

ابتدای پرونده
احمد سالم پیر درباره رابطه خود با متهم اصلی پرونده بانک مرکزی ، تابیه بین علی اندجی ، گفت که مقامات بانک مرکزی او را در ابتدای قرارداد با بانک به او معرفی کردند ، زیرا او مسئول موزه ای است که در آن قرار دارد. کار می کند

احمد سالم پیر اضافه کرد که یک روز پیش ماه رمضان بنت علی اندجی با او تماس گرفت و به او گفت که رئیس کل بانک مرکزی تصمیم گرفته است بیانیه بانک را به یک دفتر جدید منتقل کند و او از او خواسته مدل های جدید ارزی را پر کند. به او گفت كه مدیر این معامله را برای او فراهم كرده و او پیشنهاد كرده است كه این معامله را با او انجام دهد.

احمد سالم پیر گفت که بنت علی نجایی به او گفت كه فرماندار به دلیل ارتباط نزدیك وی با استاندار سابق نمی خواهد مستقیماً با او معامله كند و او می خواهد موضوع بین آنها مخفی بماند و همچنین به وی گفت كه فرماندار 6 میلیون برای معامله به او داد و اینکه او نیمی از مبلغ را به او بدهد.

احمد سالم پیر تأیید کرد که وی از او سندی خواسته است که مبلغ آن را از بانک مرکزی طلب کند و او با گرفتن فرم هایی برای ارائه به رئیس کل برای گرفتن سند ، پاسخ داد و افزود که چند روز بعد به وی اطلاع داده است. در اواخر روش برش.

اولد احمد سالم گفت او 1.2 میلیون اونس به او داد و تجهیزات را با آن خرید و بعداً 450 هزار اونس به او داد و در زمانی دیگر 100 اونس به او داد.

مکانیسم های کار
پیر احمد سالم در مورد تجهیزات مورد استفاده برای تکمیل عملیات گفت که وی برای برش کاغذ از 5 تکه کاغذ ساده ، یک فتوکپی رنگی HP ، یک رایانه و موس استفاده کرده است.

وی با بیان اینکه از خانه اش در عین الطل در تیارت کار کرده و دفتر وی به دلیل اقدامات کرونا به وی منتقل شده است ، افزود: اتمام کار از 48 ساعت بیشتر نبود و نیازی به کمک کسی نداشت. یکی دیگر.

احمد سالم پیر تأیید کرد که اولین مدل را در هفته اول ماه رمضان 2020 بارگیری کرده است ، در حالی که اصلاح روش برش که Tabebeh Bint Ali Anjai متوجه شد حدود یک ماه به تأخیر افتاد.

احمد سالم پیر تأکید کرد که او در حال انجام دستورات محکومیت است زیرا این یک امر عادی تلقی می شود ، و سرانجام با توجه به تأخیر در ارائه درخواست سند از مقام صالح ، با بیان اینکه وی چنین کاری نکرده است ، شروع به اظهار نظر می کند. از این موضوع شکایت می کند زیرا کارمندان بانک کسانی بودند که وی را در طی قرارداد با آنها متصل کردند ، اما در موارد خاص.

احمد سالم پیر تأیید کرد که در طول قرارداد خود با این بانک از سال 2015 ، که هر سال تا سال 2018 تمدید می شود ، وی هیچ واسطه ای برای نظارت بر کار خود در بانک ندارد ، به استثنای کارمند Tabibeh Bint Ali Andjai ، که مربوط به امور اداری است و مدیر کل تدارکات بانک.

احمد سالم پیر گفت که او از مدل های دلار و یورو که از آنها اطلاع ندارد عکس گرفته است. فرقه ها 500/200/100 یورو و 100 دلار است.

در مورد تعداد زیادی برداشت ، احمد سالم پیر گفت که دوست دختر علی اندجی از طرف بانک مرکزی خواسته است تا 10 بطری را با یک صفحه نمایش ، به ازای هر بطری 10 متر مربع پر کند ، تأکید کرد که این تعداد برای او مهم نیست زیرا ارزش پولی مقاله را هنگام بارگیری در نظر نگرفت. بلکه در تراکم جریان سند است. با تقاضا به عنوان تقاضای ارز رفتار نمی کند.

اولد احمد سالم اطلاع از هیچ یک از بازرگانان دختر علی اندرجج را انکار کرد.

من خودم ساخته ام ، چگونه بازدید کنم!
احمد سالم پیر از بازرسان س askedال کرد که چگونه به جعل و تقلب که خود ساخته است و از دهه 1970 به کشور خدمت کرده است ، متوسل شود ، افزود که اکنون توافق نامه ای برای تهیه هویت بصری جمهوری اسلامی موریتانی به ارزش 26 میلیون اوگویی انجام شده است و وی خود را دریافت کرد اولین پرداخت. ، همچنین یک برنامه به زبان های ملی با 14 میلیون اونس ، و یک فیلم با نواکشات با 6.5 میلیون اونس و سایر پروژه ها ، چگونه می توان برای 3 میلیون اونس به کلاهبرداری متوسل شد؟

احمد سالم پیر تأیید کرد که تجربه طراحی وی یکی از بهترین تجربه ها در کشور است و بسیاری از ارگان های رسمی برای طراحی یا کشف تقلب در طراحی به آن متوسل می شوند.

احمد سالم پیر در مورد داشتن مجوز برای انجام این کار گفت که وی سندی ندارد که به او اجازه دهد نسخه هایی را برای بانک تهیه کند ، اما طراحی و چاپ 20 سال دانش وی بدون مجوز بود ، با اشاره به اینکه همه کارهای قبلی وی عملیات با موزه بانک مرکزی نیازی به مجوز نداشت.

یکی از حاضران در تحقیقات به الاهبار گفت که بینت علی نجایی هنگام درگیری میان او و احمد سالم اعتراف کرد که وی را فریب داده و از طرف بانک مرکزی از او خواسته اسناد را به نفع نمایشگاه پس بگیرد و او به او اطمینان داد – بر اساس روابط قبلی آنها در طی قرارداد او با بانک – که این درخواست توسط رئیس کل بانک مرکزی موریتانی انجام شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید