بهره برداری از دین در جهان اسلام

[ad_1]

بهره برداری از گفتمان دینی برای مبارزه سیاسی بزرگترین انحراف برای ملت اسلامی ما از راه حق است و از اوایل با برافراشتن قرآن به زبان نیزه ها در دو خط آغاز شد و سپس هر عاشق صندلی آن را بدست می آورد تا به هدف مورد نظر برسد ، مگر به رحمت پروردگارت.

اگر اکنون به هر درگیری در جهان اسلام نگاهی بیندازیم ، خواهیم دید که تیم مانند خورشید در شکوه روز است و مثال روشن می شود: در کشور یمن ، هزاران سال است که زیدها ، شافعیان ، اقلیت حنفی ، اسماعیلی و یهودی به این کشور سفر کرده اند. و کمک به یکدیگر برای بلایای دوران تا زمان بروز درگیری سیاسی بین ایران و عربستان سعودی. دین من فرقه ای است و هیچ سر بر شانه من ، هیچ سنگ روی سنگ وجود ندارد.

خواهر لیبی مالکی اشعری در راه الجدید بود و امروز بر هیچکس پوشیده نیست که برخی از حاکمان خلیج فارس فقط به دلایل سیاسی از سلفی گری یا مداخله استفاده کردند.

در سالهای اخیر آشکار شده است که رژیم ایران از حق حضانت وکلا در کشورهای عربی سو ،استفاده می کند و فقط به دلیل نفوذ ژئوپلیتیکی اقدام به کشتار و آوارگی می کند و اگر نگاهی گذرا به بهار عربی بیندازیم ، نمونه های بسیاری را به یاد خواهیم آورد که شاید مشهورترین آنها نقش باشد. که توسط وکلای سلاطین که برای توصیف انقلاب به فسق و فجور رسیده اند ، این ایده را بازی می کنند که انقلاب در ایده انقلاب در ایده انقلاب در ایده است که باید در بعضی اوقات توصیف شود و کافران بار دیگر !!! چه زمانی ما با سیاست مخالف خواهیم بود و برادر دین باقی خواهیم ماند؟

ما – و تاریخ شاهد گذشته است – بگذاریم کاملاً مطمئن باشیم که اولین تزریق بیهوشی به ضمیر یک ملت ، علاقه به خودگردانی و پذیرش دین به عنوان وسیله ای برای دستیابی به ثروت است که غالباً با منافع امت ارتباطی ندارد. با او خراب کردن و مسخره کردن با سیاست ، نه برعکس

آیا ما باید با تعالیم اسلام سیاست را اصلاح کنیم تا امید و عشق در بین مردم غالب شود و عوامل تفرقه و چندپارگی از بین برود.

گفتم اگر فقط اسامی داده شود

آیا جمله “من همه چیز را می خواهم” منحرف نشده است؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید