بیمارستان ملی تأیید می کند که وی درمان دختری را که پسرش رئیس جمهور سابق شوکه کرده بود تحمل خواهد کرد

[ad_1]

11 ژانویه 2021 – 16:18

ساختمانهای بیمارستان ملی نواکشوت

خبر (نوكاكوت) – بیمارستان ملی نوكاكوت تأیید كرده است كه تمام هزینه های درمان دختری كه توسط حمزه اولد عبدالعزیز ، پسر رئیس جمهور سابق محمد اولد عبدالعزیز ، در پاسخ به اطلاعات ارائه شده توسط یكی از نزدیكان ، متحمل شده است ، بر عهده وی خواهد بود. رئیس جمهور ، تأیید کرد که هزینه درمان او را بر عهده خواهد داشت.

در توضیحات منتشر شده در صفحه فیس بوک خود ، بیمارستان ابراز تأسف کرد که “از بیمار روی تخت خود عکس گرفته” و آن را “رفتار نامناسب” توصیف کرده است.

بیمارستان اعلام کرد این دختر روز پنجشنبه هنگامی که خانواده اش در کنار او نبودند وارد شد و با توجه به توصیه ها و تمهیداتی که در شرایطی مانند او ایجاد شده بود ، او می توانست تمام معالجه خود را تحمل کند ، زیرا کاملاً نسبت به درمان تحمل داشت.

بیمارستان در توضیح اضافه کرد که پس از گذراندن مرحله خطرناک و انجام تمام معاینات لازم که نیاز به جراحی مفصل ران را نشان می دهد ، وی برای شکستگی و زخم های شدید به بخش منتقل شد ، جایی که پزشکان تصمیم گرفتند فردا این عمل را انجام دهند ، انشا Godالله سه شنبه و خانواده اش روز یکشنبه وارد شدند و اکنون با او هستند.

بیمارستان گفت که “دادن پول به مادرش به هیچ وجه در هزینه های درمان وی لحاظ نمی شود.”

رئیس جمهور پیشین محمد اولد عبدالعزیز برای بررسی سلامتی این دختر در بیمارستان از وی دیدار کرد و نزدیکان وی در مورد حمایت از درمان و تأمین پول برای خانواده وی صحبت کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید