بینت داهی: نخست وزیر سابق باید قبل از اقدامات خودسرانه علیه من اطمینان حاصل کند

[ad_1]

28 جولای 2021 – 00:28

قرار دادگاه قرار دادن متهم در پرونده تحت نظارت قضایی

اخبار (نواکشوت) – فاطمه محمد داهی ، مدیر کل سابق گاز گاز ، حکم دادگاه را برای قرار دادن متهم با ضبط صوتی خود ، که به دلیل آن اخراج شده است ، تحت نظارت قضایی ، صادر کرد و تأیید کرد که نخست وزیر اول ، اسماعیل اولد بدیا اولدحی اولدی قبل از اقدام خودسرانه علیه وی بدون تحقیق در مورد وی یا اصرار وی برای درک حقیقت ، بررسی کند.

بنت داهی در پستی در حساب فیس بوک خود اظهار داشت که در انتشار سندی که متهم را تحت نظارت قضایی قرار داده است ، دیر منتشر شده و منتظر تأیید احتمال انتشار قانونی است که توسط کارشناسان حقوقی تأیید شده است.

این سند ، منتشر شده توسط بینت داهی ، به دادگاه ششم تحقیق در دادگاه ایالتی غرب نواكوت دستور داده است كه فاطیما موسی كیری را تحت تعقیب قضایی به “ضبط صدا و انتشار پشتیبانی الکترونیکی وی به منظور آسیب رساندن به دیگران »، جرمی که مجازات آن مجازات است. مطابق ماده 26 قانون جزا.

وی بنت داهی ، متهم پرونده را “صاحب سوابق کاریزماتیک” توصیف کرد.

بینت داهی در وبلاگ خود خانه معروف را گنجانده است:

ما در روز صدور حکم به قاضی می رویم *** و مخالفان خدا را ملاقات می کنند

پس از توزیع یک کلیپ صوتی – در طی جلسه هیئت دولت در 25 ژوئن 2020 ، بینت داهی از سمت خود به عنوان مدیر عامل شرکت سوما گاز خلاص شد – سپس با صدای خود گفت – گفت که نخست وزیر – آب و هوا – اولد شیخ سیدیا هیچ “جذابیت”.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید