تامین کنندگان به دنبال کاهش قیمت های مصرفی پس از جلسه با رئیس جمهور هستند

[ad_1]

اخبار (نواکوت) – تامین کنندگان جلسه ای امشب ، سه شنبه ، در مقر اتحادیه ملی کارفرمایان موریتانی برگزار کردند. انتظار می رود در حاشیه این نشست کاهش قیمت برخی از اقلام مصرفی را اعلام کند.

منابع خبری را تأیید کردند که نشست تأمین کنندگان که پس از دیدار آنها با رئیس جمهور در روز دوشنبه برگزار می شود ، به مطالعه لیستی از مواد مصرفی بیشتر برای کاهش قیمت آنها اختصاص یافته است.

محمد زین العابدین اولد شیخ احمد ، رئیس اتحادیه کارفرمایان ، در افتتاحیه این نشست گفت که این مطابق با توصیه ها و دستورالعمل های رئیس جمهور است “در مورد مراقبت مداوم برای اطمینان از تهیه محصولات مختلف ، به ویژه کالاهای اساسی. با قیمت مناسب برای شهروندان و به ویژه برای گروه های آسیب پذیر شهروندان. ”

وی افزود رئیس جمهور روز دوشنبه در جلسه با تامین کنندگان در مورد تمایل دولت برای “انجام اقدامات زیادی با هدف تأمین مواد اولیه به شهروندان با قیمت مناسب و کاهش هرگونه اثر نوسانات قیمت مواد در سراسر جهان” صحبت کرد.

شکایت در مورد افزایش قیمت بسیاری از مواد در بازار موریتانی در ماه های اخیر افزایش یافته است ، در حالیکه سخنگوی دولت ، محتر اولد داهی ، افزایش قیمت بیش از حد مجاز را دو هفته پیش تکذیب کرد.

اولد داهی در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی دولت روز چهارشنبه (7 ژوئیه) تأکید کرد که قیمت ها به طور مداوم توسط وزارت تجارت کنترل می شوند و دولت در نشست هفتگی خود موقعیت خود را بررسی می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید