تسلیت از اتحادیه روزنامه نگاران مور

[ad_1]

24 جولای 2021 – 6:36 بعد از ظهر

کاپیتان اتحادیه روزنامه نگاران موریتانی ، احمد طالب المعلوف

بسم الله الرحمن الرحیم

نماد رسانه و اخلاق پایین آمده است

قادر متعال: هر روح طعم مرگ را خواهد چشید ، اما روز قیامت بوفون گور گفت. او از آتش منتقل می شود و وارد بهشت ​​می شود و زندگی دنیا را تسخیر می کند ، اما لذتهای باطل} حقیقت بزرگ خدا است.

با دلهای خرد شده از غم و اندوه و اعتقاد به فرمان و سرنوشت خداوند ، ما در دفتر اجرایی اتحادیه صنفی روزنامه نگاران موریتانی اخبار غم انگیز خروج دلخراش آیکون و اخلاق رسانه ای ، پیشگام رسانه ای ناها بینت سیدی را دریافت کردیم ، مسیری ملایم و پر از دستاوردهای بالا و حرفه ای بودن بالا. از هزاره دوم.

امروز ، پرده این حراج افتاده است ، چراغی که چراغی را تشکیل می دهد که مسیر متخصصان اعلیحضرت به طور عام و متخصصان رسانه به طور خاص را روشن می کند.

در این فضای پر از غم و اندوه ، من نمی توانم از طرف خودم ، به نمایندگی از دفتر اجرایی و به طور کلی از خبرنگارانم ، تسلیت و تسلیت صادقانه خود را به ویژه به خانواده آن مرحوم و همچنین رسانه ها ابراز کنم. خانواده و تمام مردم موریتانی ، از درگاه خداوند متعال دعا می كنند كه او را رحمت واسعه خود قرار داده و در باغهای وسیع وی اقامت گزیند و به ما و خانواده سخاوتمند وی صبر و تسلیت برای فاجعه عزیمت وی ​​القا كند.

ما هم به خدا و هم به او باز خواهیم گشت.

درباره خدمات اجرایی اتحادیه صنفی روزنامه نگاران موریتانی: احمد طالب اولد معلوف

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید