تسلیت به اعتبار شیخ ، خانمها

[ad_1]

4 جولای 2021 – 23:10

با کمال تاسف یاد گرفتم که دانشمند برجسته ، شیخ برجسته محمد محمد والاد الصبار احمد ، با یک عمر طولانی و بزرگ در خدمت دین ، ​​به رحمت خدا و بالاترین بهشت ​​او – با اذن و لطف خداوند – رسیده است ، گسترش دانش. ، پاسخگویی به نیازهای بندگان ، ابراز مهربانی نسبت به آنها و انجام خدمات برای آنها.

پدر ما احمد رحمه الله در تمام عمر به خاطر خدا زندگی و مرتبه خود را بالا برد. وی به مسئولیت های خود در فقه و موفقیت در فتاوا شهرت داشت. منطقه شرقی

او از نعمت خداوند برخوردار شد که صد سال زندگی کرده و پر از ذهن ، صدای شنوایی و بینایی بود ، همراه با بیماری همراه که حدود 6 سال پیش فعالیت او را تحت تأثیر قرار داد.

به همین مناسبت دردناک ، صمیمانه ابراز همدردی و همدردی می کنم و در رنج خانواده مرحوم ما به ویژه و موریتانی ها به طور کلی و ملت اسلامی در این مصیبت بزرگ سهیم هستم.

و من از خدا می خواهم که او را به خانه های حقایق ببرد و در مکان های صادقانه ، همراه با انبیا، ، حقیقت ، شهدا و صالحان این کار را انجام دهد

ما از آن خدا هستیم و به سوی او باز خواهیم گشت

ما آنچه را او گرفته است متعلق به خدا هستیم و او آنچه را نگه داشته است را دارد و همه چیز یک مدت معین دارد ، پس صبور باشید و در پیشگاه خداوند به دنبال پاداش باشید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید