تظاهرات خواستار بسته شدن محل دفن زباله Tifret و بازرسی از مردم (ویدئو)

[ad_1]

29 ژانویه 2021 – 1:33 بعد از ظهر

ساکنان روستا و روستاهای همسایه امروز در مقابل مجلس تظاهرات کردند (اخبار)

اهبار (نوكاكوت) – مهجوبا بینت آكا ، به نمایندگی از ساكنان دهكده تیبریت و روستاهای اطراف آن ، درخواست كرد كه کلیه ساكنان این روستا و روستاهای مجاور مورد معاینه و خسارت وارده به آنها در اثر دود محل دفن زباله قرار بگیرند.

در جریان اعتراض امروز ساکنان در مقابل پارلمان ، بینت آکا خواستار تعطیلی دفتر دفن پسماند و اجرای حکم دادگاه صادر شده توسط بالاترین نهاد قضایی کشور شد که دستور بسته شدن محل دفن زباله را صادر کرد.

در مورد تمدید بینت سید ابراهیم ، وی بر لزوم اجرای حکم حل 052-2019 صادر شده توسط دیوان عالی تأکید کرد ، به اندازه کافی شگفت آور که مقامات آن حکم نهایی را به حالت تعلیق درآوردند.

بنت سید ابراهیم گفت اعتراض امروز آنها ، همراه با اولین گزارش در پارلمان ، انتقال رنج آنها ، انکار هرگونه قصد براندازانه و تأکید بر لزوم توقف سرکوب علیه آنها توسط پلیس است ، چه در تفریت و چه در پارلمان.

مردم Tiveret امروز ، جمعه ، در مقابل ساختمان شورای ملی ، در رابطه با جلسه عمومی اختصاص داده شده به بحث در مورد گزارش ارائه شده توسط نخست وزیر چهارشنبه گذشته به پارلمان در مورد نتایج کار دولت برای 2020 و خطوط مشترک. کارهای آینده او برای سال 2021

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید