تظاهرات همزمان در مقابل کاخ ریاست جمهوری در نواکوشات

[ad_1]

3 فوریه 2021 – 13:19

اخبار (نواكشات) – میدان مقابل كاخ ریاست جمهوری در نوكاكوت امروز ، چهارشنبه ، به دلیل سازماندهی چندین اعتراض و خواستار مواظبت كه كارمندان دبیرخانه اجرایی در مبارزه با ایدز شركت می كردند ، از ثبت نام دانشجویان در دانشگاه و شیخ الرید.

شرکت کنندگان با بلند کردن بنرهایی خواستار عدالت و رئیس جمهور محمد اولد غزوانی بودند که شخصاً برای پایان دادن به بی عدالتی خود مداخله کند.

این وقفه ها همزمان با جلسه هفتگی کابینه بود.

عالی اولد چیخ ، به نمایندگی از رانندگان در دبیرخانه اجرایی ایدز ، گفت که آنها شکایتی را علیه دبیر اجرایی پروژه ، عبدالله اولد سیدی عالی ، پس از اخراج آنها و جایگزینی آنها با موارد جدید ، فقط به دلیل خواستن آنها برای حق ، شکایت کرده اند. به قول خودش برای تعیین مرز.

وی همچنین دانشجویانی را که از ورود به دانشگاه بالاتر از 25 سال ممانعت به عمل آورده اند محکوم کرد و پلیس با استفاده از زور برای مراقبت از آنها ، خواستار اجازه ثبت نام در دانشگاه شد.

از طرف خود ، لاهور بینت الدیف ، رئیس باشگاه طلبکاران شیخ الرضا ، از نخست وزیر خواست تا “قول رئیس جمهور به پارلمان” را انجام دهد ، و خاطرنشان کرد که آنها “به اعتراضات مسالمت آمیز ادامه می دهند تا زمانی که خواستار بازگشت خود شوند “پول تحقق یافت. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید