توسول ممنوعیت تظاهرات را محکوم کرد و نسبت به محدود کردن آزادی ها هشدار داد

[ad_1]

26 ژوئن 2021 – 00:19

الاحبار (نواکچوت) – حزب ملی تجمع برای اصلاحات و توسعه “توسل” ممنوعیت تظاهرات و تظاهرات مسالمت آمیز را محکوم کرد ، “سازمان دهندگان آن به مهلت قانونی و رویه های قانونی پایبند بودند” ، “نسبت به” محدودیت های دائمی آزادی ها و جلوگیری از جلوگیری از از حقوق خود که توسط قانون اساسی تضمین شده است استفاده کنند. “

این حزب در بیانیه ای تأیید كرد كه الاحبار نسخه ای از آن را دریافت كرده است ، “كه حفظ امنیت شهروندان و اطمینان از صلح عمومی به عهده همه است و حفظ آن و اعتراض به آن یكی از دلایل دعوت به تظاهرات نیست. . “

توسول با اعلام هشدار درباره “خطر مخالفت با درخواست اصلاحات در زمانی که تنش های سیاسی و اجتماعی داخلی افزایش یافته و خطرات و چالش های خارجی در حال افزایش است” ، از ادامه برنامه مبارزه با صلح که توسط دفتر اجرایی آن به تصویب رسیده است ، خبر داد.

این حزب توضیح داد كه مقامات ذیصلاح را از تمایل احزاب مخالف و نیروهای سیاسی برای سازماندهی تظاهرات جمعه شب مطلع كرده است ، “بیان محكومیت اوضاع سختی كه شهروندان در آن زندگی می كنند” ، اما آنها با توجه به اینكه این قبل از آن “جلوگیری از توقف هایی که سازمان های زنان و زنان این حزب قصد داشتند در هفته گذشته سازمان دهند.”

سخنگوی دولت ، محتر داحی داهی ، چند روز پیش اعلام کرد که مقامات بهداشتی هنوز از سازماندهی فعالیت های عمومی خودداری می کنند ، و تأکید کرد که پس از رفع این ممنوعیت ، سازماندهی چنین فعالیت هایی مطابق قانون برای همه قابل دسترسی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید