تیم توسل در آخرین جلسه پارلمان نتایج کار خود را بررسی می کند

[ad_1]

خبر (نواکشوت) تیم پارلمانی رالی ملی برای اصلاح و توسعه (توسل) نتایج کار خود را در جلسه پارلمان در اکتبر 2020 ، ژانویه 2021 بررسی کرد.

این تیم در بیانیه ای که امروز جمعه در یک كنفرانس خبری منتشر شد ، گفت كه این كمك به تسریع “تسریع در اثربخشی قانونگذاری و نظارت با مشاركت آگاهانه در بحث لایحه ها و پیشنهاد اصلاحیه های آنها و همچنین مشاهدات منعكس كننده آرزوها است. “”

این تیم گفت که در تلاش است همه مکانیزم های نظارتی را فعال کند “تا منجر به تصمیم گیری برای از سرگیری مسئولیت های وزارت شود”.

وی خاطرنشان کرد که نمایندگان این حزب در ارائه و بحث در مورد بسیاری از موضوعات سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی ملی که با هدف رنج هزاران نفر از مردم همه گیر تاجگذاری است ، مشارکت داشته اند.

تیم پارلمانی گفت که توانسته است از طریق بسیاری از بازدیدهای داخلی ، مهمترین مشکلات پیش روی شهروند را در ایالت های مختلف کشور شناسایی کند.

طبق بیانیه جلسه گذشته ، این تیم می خواهد نقش نمایندگان خود را در سایت های مختلف پارلمانی ، ارگان های شورای ملی و پارلمان های بین المللی و منطقه ای فعال کرده و آنها را از طریق جلسات دوره ای و نظارت مستمر بر تمام تحولات این کشور مدیریت کند توجه.

وی گفت که نمایندگان این حزب به بسیاری از موارد بشردوستانه رسیدگی کرده و کمکهای زیادی و کمکهای اجتماعی به شهروندان در نواکچوت و فضای داخلی بیش از 200 کمک هزینه کمکهای مالی ارائه کرده اند.

نمایندگان پارلمان اروپا همچنین از کسانی که تحت تأثیر زباله های تیفرت قرار گرفته اند دیدار کرده و برای حمایت از “شکایات” در ده غرفه شرکت کردند.

بر اساس این بیانیه ، نمایندگان می خواستند از زمان اختصاص داده شده برای جلسات گفتگوی عمومی و داخلی ، تعامل و وبلاگ های مربوط به مسائل وطن و شهروندان و همچنین ارتباط میدانی با شهروندان در خانه در آخرین جلسه استفاده کنند.

تیم پارلمانی رالی ملی برای اصلاحات و توسعه (توسل) برنامه نخست وزیر نخست وزیر محمد اولد بلال را “ناامید کننده با توجه به وضعیت زندگی سختی که شهروندان در مناطق مختلف کشور به دلیل وخیم تر شدن اوضاع اقتصادی وخیم تر کرده اند” همه گیر “. تاج. “

تیم پارلمانی دولت را كاملاً مسئول آنچه “فاجعه آمیز برای بخش بهداشت ، حقوق بشر ، آموزش و محیط زیست” توصیف كرد ، محكوم كرد “بی توجهی روزافزون به حقوق بشر علیه شهروندان و اعتراض به دانشجویان”.

وی خواستار اجرای کلیه مقررات قانونی در راستای منافع شهروندان ، عدالت در مورد افراد دارای شکایت ، نادیده نگرفتن حقوق آنها ، پرهیز از بهانه های افزایش قیمت دیوانه وار و تصویب طرحی برای کاهش قیمت ها شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید