جمهوری کرید | الاحبار: اولین خبرگزاری مستقل موریتی

[ad_1]

کارمند و فرزندانش به طور غیر ارادی با جمهوری و سیستم آن و پرستش جزئیات ، زمینه ها و منشأ اشخاص حقوقی ملی در ارتباط هستند ، بنابراین جمع شدن مشاغل در ایمان نهفته است و کم کم رشد می کند ، زیرا شهروند صالح کسی است که از کودکی در عشق به ملت از طریق مدرسه جمهوری آموزش و پرورش پرورش یافته است. در مورد برابری و عدم تفاوت در کلاسها ، با تحمیل لباس فرم یکنواخت مدرسه و تمرکز بر وظیفه پیشرفت شناختی ، تشخیص زود هنگام استعدادها و رشد مهارت ها ، ایجاد شخصیت کودک و کار بر روی آن برای دستیابی به مدل تقلید و گسترش روحیه رقابت مثبت و منصفانه

ذهن جمهوری خواه باید تلاش کند تا همه مواردی را که شامل می شود و می تواند مشترک و موروثی باشد ، در نظر بگیرد و تا آنجا که ممکن است روی عدم شخصی سازی تصمیمات و دیدگاه فردی کار کند ، همانطور که اقتدار واقعی نباید طرفی باشد که با آن و طرف دعوا برای قدرت و نفوذ باشید ، تا آنجا که آنچه باید منصفانه و عادلانه باشد ، چتری بر سر همه و چكشی كه با هر تلاشی برای جلوگیری از تخلف و تعدی روبرو است ، مطابق با قوانین ملی قابل اجرا ، بازگرداندن اطمینان به عدالت و سرعت غیر مجاز روش دادرسی در اتاقهای تخصصی تر و گسترش فرهنگ قانون در بین اختلاف کنندگان.

به همین ترتیب ، حضور سیاسی و استفاده از آن در نیازهای افراد ضعیف و محروم و به تصویر کشیدن بدبختی ها و بدبختی ها به نفع کار خیرخواهانه و اجتماعی در “سونامی” توسعه جامع اجتماعی و موقعیت آن برای اطمینان از بین نخواهد رفت. مقدار لازم و نوع بی فایده یا استثماری ، زیرا بدهی و حقوق فقط به آن نیاز دارد!

فراموش نکنیم که باید سیاست های ساده را متوقف کنیم و افراد را با رهبری تسخیر کنیم ، زیرا هنر ممکن نیاز به زیرکی سیاسی ، تجربه باشکوه ، توانایی رمزگشایی و تجزیه و تحلیل اسرار واقعیت و توانایی تغییر و پیش بینی روان آینده دارد. و با آرامش

زیرا خدمت به شهروندان ، به ویژه افراد ضعیف ، به معنای فکر کردن در مورد یک پروکسی و مبتنی بر این اصل است که هر منطقه از جهان ویژگی های خاص خود را دارد. با این حال ، کمیسیون عمومی همبستگی ملی و مبارزه با محرومیت یک “هم افزایی” مدرن است که برای مقابله با گسترش افقی شهرها و کار ساخت عمودی باید مسکن برای شهروندان حتی با اجاره مناسب یا پرداخت اقساط در نظر بگیرد. مسکن به دلیل استفاده معتبر از زمین ، کنترل امنیتی ، تأمین هزینه های برق و تقویت انسجام اجتماعی ، در صورتی که “تعزیره” واقعاً موفق به تأمین 620 هزار شهروند کم درآمد شده است که هم اکنون در حال اجرا هستند.

اگر این پیشنهادها تحقق پیدا کنند ، یا اکثر آنها با عینیت خود ، بر اساس اینکه قانون امید است و اجلاس یک بررسی تدریجی از دستاوردهای اجتماعی است که در آن اکثریت شهروندان برابر هستند ، و در یک مرحله پیشرفته تر برای همه ساکنان در کشور ، شهروندی تقویت می شود و اعتماد به یک دولت عادل به اعتبار فرض شده خود و همچنین احترام به کارمند دولت در حالی که طبق اعتقاد صادقانه به تسلط کار می کند ، تقویت می شود و کافی است که او یک کارمند خوب باشد موقعیتی که او اشغال کرده است. با تمام شایستگی های خود و به خاطر فعال شدن مشارکت بین بخش دولتی و خصوصی ، که به دلیل فعالیت های جدی ملی و فرصت های شغلی موجود و متنوع ، از آینده فرزندان خود نمی ترسد. مطابق با نیازهایی مانند کمیت و کیفیت.

آیا سیاست های عمومی ما در ماه ها و سال های آینده همه این اصول را از طریق ماما در نظر می گیرد؟

یا اینکه تا زمانی که بیشتر بگویم ، در اتلاف وقت مداوم و عدم میهن پرستی و حتی انسانیت خواهیم ماند؟!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید