جنبش Tiveret: ما از اظهارات وزیر کشور مبنی بر تأیید محل دفن زباله تعجب می کنیم

[ad_1]

الاحبار (نواکچوت) – جنبش علیه محل دفن زباله در تفرت از آنچه وزیر بهداشت محمد سالم اولد مرزوک به عنوان تأیید مردم محلی برای راه اندازی محل دفن زباله توصیف کرد ، تعجب کرد که نشان می دهد این تصویب “اصلاً دریافت نشده است”.

کمیته رابط هیراک در بیانیه ای که توسط این کمیسیون صادر شد ، “دستیابی به” هرگونه توافق با هر طرف در این مورد “را تکذیب کرد و تأکید کرد که” نقشه راهی که وزیر یک هفته قبل قول داده بود به کمیته ارائه دهد هنوز همچنان است هنوز به او ارائه نشده است. “

در بیانیه ای ، کمیسیون اعلام کرد که بلافاصله آماده است “کلیه پیشنهادات دریافتی از مقامات را دریافت کرده و با آنها ارتباط برقرار کند تا یک راه حل اساسی پیدا کند تا اطمینان حاصل شود که با بستن محل دفن زباله و از بین بردن خسارت از بین رفته است”.

این بیانیه همچنین بیانیه “تعبیر وزیر داوری دلیل و ضرورت احترام به قانون و زمانی که پس از اعمال جوهر ظلم و سو abuse استفاده علیه معترضین برای جلوگیری از اجرای تصمیم نهایی دادگاه خشک می شود ، را شگفت زده کرد. آنها باید داوطلبانه تسلیم شوند ، به جای اینکه آنها را که در اجرای آن اصرار دارند سرکوب کنند.

در پاسخ به اظهارات محمد سالم اولد مرزوك ، وزیر كشور و جمال اولد الیدالی ، رهبر تیم پارلمانی ، در این بیانیه آمده است: “بر خلاف آنچه در مورد محرومیت افراد آسیب دیده از ارتباط با مقامات در اولین بحران انبار گفته شد ، نمایندگان افراد آسیب دیده مقامات اداری و منطقه ای ، رهبران امنیتی و گروه نواكشوت پایتخت ، كه مصاحبه های مستند صوتی و تصویری هستند ».

در این بیانیه از آنچه وی اصلاح شده در خواسته های معترضین و تحریف اعتراض خوانده انتقاد شد و توضیح داده شد که این مطالبات “از ابتدای راه شش سال پیش ، یعنی بستن محل دفن زباله و پاسخگویی به عواقب آن” روشن و بدون ابهام بود.

در این بیانیه افزود: “این کمیته سیاست به تعویق انداختن و به تعویق انداختن را رد می کند و ادامه کار دفن زباله را افزایش خسارت دائمی و ادامه بی توجهی به تصمیم نهایی دادگاه و همچنین توهین به حیثیت شهروندان ذیربط می داند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید