حزب حاکم موفقیت تور خارجی گازوانی را ستود و خواستار حمایت از آن شد.

[ad_1]

15 ژانویه 2021 – 6:48 بعد از ظهر

خبر (نواکشوت) – حزب حاکم اتحادیه برای یک جمهوری در موریتانی آنچه را به عنوان موفقیت چشمگیر در سفر محمد اول الغزوانی رئیس جمهور به فرانسه و بلژیک توصیف کرد ، ستایش کرد و از همه نیروهای ملی خواست تا از برنامه اقتصادی و اجتماعی آن حمایت کنند. .

این حزب همچنین سخنرانی اولد الغزوانی در نشست پاریس “جهان یک سیاره است” ، که در آن وی تأکید کرد که کنوانسیون بین المللی علیه بیابان زدایی با هدف حفظ تنوع محیط زیست ، ستایش می کند ، تأکید کرد که مبارزه با بیابان زایی ، بهبود شرایط زندگی روستایی ، امنیت غذایی ، ارتقا of اشتغال زنان و جوانان در قلب نگرانی های کشورهای صحرای آفریقا قرار دارد ، کشورهایی که مدتهاست سعی در نوشتن بدهی های خود دارند.

این حزب قدردانی خود را از میزان مهمان نوازی نشان داده شده توسط رئیس جمهور فرانسه ، ناتو و مقامات اتحادیه اروپا به رئیس جمهور اعلام کرد ، زیرا این نشان دهنده آگاهی آنها از موقعیت رئیس جمهور در میان رهبران جهان ، بینش بصیرت وی ، پذیرش مشکلات کشور است. ، منطقه و جهان و صداقت وی در قول های خود به مردم و شرکای خود. با توجه به متن بیانیه.

این حزب چشم انداز رئیس جمهور اولد الغزوانی برای امنیت منطقه و از بین بردن خطر از منطقه ساحل و اقدامات وی در این زمینه را ستود و تأكید كرد كه این چشم انداز با استقبال چشمگیر همكاران و جهان روبرو شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید