حماس از درخواست نمایندگان در پارلمان موریتانی برای جرم انگاری عادی سازی قدردانی می کند

[ad_1]

الاهبار (نواكوت) جنبش مقاومت اسلامی (حماس) درخواست نمایندگان سه حزب در پارلمان موریس را برای تصویب قانونی برای جرم انگاری عادی سازی با اسرائیل ارزیابی كرد.

عبداللتیک الکانو سخنگوی حماس گفت: “ما به چنین مواضع آزاد و نجیب افتخار می کنیم که بیانگر اصالت مردم برادر مور در حمایت از ملت فلسطین و هدف عادلانه آنها است.”

رهبر حماس خواستار “اقدامات مشابه عربی و اسلامی برای جرم انگاری عادی سازی و حمایت و اعتماد به حق فلسطین” شد.

وی از تیم پارلمانی حزب عدالت ، اتحاد خلق های پیشرو و اتحاد برای عدالت و دموکراسی خواست “کمیسیونی را برای پیش نویس پیشنهادی تصویب کند که عادی سازی با واحد صهیونیستی را جرم تلقی و منع می کند”.

رئیس تیم ، عبدالسلام اولد هارما ، نماینده مجلس ، بیانیه ای را امضا کرد و خواستار ارائه این پیشنهاد در اسرع وقت برای تصویب به شورای ملی است.

در این بیانیه همچنین از سایر گروههای پارلمانی خواسته شده است “برای تأیید واقعیت اجماع ملی پایدار تاریخی از زمان تأسیس کشور موریتانی در مورد حمایت از موضوعات عادلانه آزادسازی ، به ویژه برای آرمان فلسطین ، تلاشهای فوری قانونی انجام دهند.”

در این بیانیه تأکید شده است: “انسجام همه م componentsلفه ها و طیف های مردم موریتانی و عزم جمعی آنها در رد ارتباط با صهیونیست ها ، انسجامی که در نهایت منجر به حرکت روزافزون آن برای پاکسازی کشور از آلودگی روابط شرم آور توسط رژیم سابق شد”. ، و این یکی از مهمترین دلایل نفرت ، از هم پاشیدگی و از بین رفتن موجودیت او در نهایت بود. ” .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید