دانشجویان م theسسه زبان و ترجمه در نوادیبو شرایط مورد نیاز را ارائه می دهند

[ad_1]

31 ژانویه 2021 – 12:46 بعد از ظهر

اخبار (نوادیبو) – دانشجویان م theسسه عالی زبان و ترجمه در نوادیبو خواستار تهیه مسکن شده و بلافاصله آن را به روی دانشجویان گشودند ، به ویژه با توجه به جهنم اجاره ، زیرا متوسط ​​اجاره 45000 است ، بنابراین چگونه یک دانشگاه می تواند دانشجو این مبلغ را تهیه کند؟ آنها گفتند آنها ابراز تأسف كردند كه بعضي از دانشجويان دختر به دليل كمبود مسكن در دانشگاه ترك تحصيل كردند.

در بیانیه دانشجویی که نسخه ای از آن را الاحبار دریافت کرد ، خواستار افتتاح فوری رستوران این مituteسسه و مصادف شدن با آغاز سال تحصیلی فردا و تهیه وسایل حمل و نقل برای دانش آموزان ، به ویژه با توجه به فاصله بین نوادیب است.

در بیانیه دانشجویان با تأکید بر اهمیت تأمین یارانه ویژه دانشجویان دختر در این م forسسه با تأیید اهمیت “عدم پرداخت هزینه غیبت از 70٪ به 50٪ با قبول توجیهات پزشکی” ، تأکید شده است. یک بال مسکونی. “برای دانشجویان دختر در این موسسه.

در بیانیه دانشجویان ، تهیه کارت سلامت برای دانشجویان از موسسه جهت ورود رایگان به بیمارستان ویژه با در اختیار گرفتن خرید دارو از سوی این موسسه ، بخصوص این امکان وجود دارد که به دلیل شرایط آب و هوایی این شهر ، دانشجویان دریافت می کنند. هزینه های بهداشتی

در این اعلامیه نتیجه گیری می شود که در صورت برآورده نشدن شرایط دانش آموزان ، آنها درس را تحریم می کنند و بر ضرورت افزایش یک ماهه ثبت نام تأکید می کنند تا دانش آموزانی که شرایط سلامتی آنها به آنها کمکی نکرده است بتوانند در دوره ثبت نام اولیه حضور داشته باشند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید