دانشمندان و امامان مواضع نویسنده و نویسنده موسی اولد آبنو را ارزیابی می کنند (فیلم)

[ad_1]

2 جولای 2021 – 18:57

یکی از اعضای ابتکار علما و امامان ، امام در سخنرانی امشب توسط پسری نشان داده شد

الاحبار (نوكاكوت) – ابتكاری كه بسیاری از دانشمندان و امامان در موریتانی در آن شركت داشتند از موقعیت نویسنده و نویسنده موروسی موسی اولد ابنو از فرانسه پس از توهین به پیامبر صلی الله علیه و آله ستایش كردند ، آخرین مورد امتناع وی از شرکت در برنامه ای برای کانال “فرانسه 24”.

امام عبدا اولد بداha – که یکی از اعضای ابتکار عمل به نام “من به شما توصیه می کنم” امشب در بیانیه ای به خبرگزاری گفت که ائمه اعتقاد دارند وظیفه آنها است که از نویسنده موسی اولد ابنو برای موقعیت خود در حمایت از پیامبر ، خدا برکت دهد و به او آرامش دهد ، در برابر کشوری که او را مجبور می کند.

از طرف ابتکار عمل ، امام اولدا بدا writers از نویسندگان ، داستان نویسان و روشنفکران خواست که از اولد آبنو رمان نویس در استان فرانسه ، زبان فرانسوی و محصولات فرانسوی در حمایت از پیامبر صلی الله علیه و آله الگو بگیرند. صلح

امام اولد بدا گفت که امام با دعای خود برای نویسنده و نویسنده برای بهبودی سریع ، او و پسرش ، این پیام را در خواب دیدند.

موسی اولد آبنو ، نویسنده و نویسنده برجسته مورو از شرکت در برنامه دعوت شده توسط فرانس 24 خودداری کرده است. وی همچنین ماه ها پیش اعلام کرد که “بلافاصله در اعتصاب علنی علیه نوشتن به زبان فرانسه شرکت خواهد کرد تا زمانی که فرانسه کار خود را علیه اسلام متوقف کند.” وی از اعضای اتحادیه فرانكوفون خواست كه رئیس م foundسس آن در حال آماده سازی برای تصدی چنین مواضعی باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید