دانش آموزان و معلمان ENAJM داوطلبانه آگاهی از خطرات تاج را افزایش می دهند

[ad_1]

31 جولای 2021 – 6:50 بعد از ظهر

نماینده نماینده عمومی دانشجویان ، مختار اولد حویه

اخبار (نواکشوت) – دانش آموزان و معلمان دانشکده ملی مدیریت ، روزنامه نگاری و قوه قضاییه (ENAJM) امروز شنبه یک روز داوطلبانه را برای افزایش آگاهی از خطرات اپیدمی تاج به عنوان بخشی از یک کمپین ملی که توسط دولت راه اندازی شده است ، سازماندهی کردند. چند سال پیش روزها

مختار اولد حویه ، نماینده عمومی دانش آموزان ، تأیید کرد که این روز حساسیت در بسترهای مختلف رسانه های اجتماعی و به تمام زبان های ملی ، از صفحه نماینده عمومی دانش آموزان در فیس بوک ، تا حساب های شخصی سازماندهی شده است. دانش آموزان ، گروه های WhatsApp و انجمن های علمی مختلف.

دانش آموزان جزوات ، طرح ها و راهنماهای مربوط به اقدامات پیشگیری از کروناویروس و نیاز به احترام به آن را تکمیل کردند.

این مدرسه قبلاً یک کلاس 2019 دارد و 548 دانش آموز دارد که به تخصص های مختلف تقسیم شده اند ، 146 نفر از آنها از بخش عدالت ، 35 نفر از بخش مدیریت دولتی ، 333 نفر از بخش مالی و 34 نفر از بخش امور خارجه هستند.

در جلسه توجیهی که به اخبار رسید ، نماینده گفت که مدرسه با تمام کمپین های آگاهی بخشی که در سطح ملی سازماندهی شده است همراه است و این یکی از اولین نهادهای عمومی است که با تقسیم ساعت کار به دوره های مختلف ، توزیع وسایل لازم برای حفاظت ، و همچنین اعمال دقیق روشها اقدامات احتیاطی در داخل و خارج از سالنها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید