دانش آموزان ISCAE اعتراضات و اعتصابات مدرسه خود را از سر می گیرند

[ad_1]

خبر (نواکچوت) – دانشجویان م fromسسه عالی حسابداری و مدیریت بنگاه های اقتصادی (ISCAE) امروز یکشنبه اعتراضات خود را در این مسسه و اعتصاب تدریس خود برای دومین هفته متوالی تجدید کردند.

دهها دانشجو در ساختمانهای این م gatheredسسه جمع شده و با سردادن شعارهایی ، ماهیت سو theاستفاده از دانشجویان توسط دولت را فاش كردند و خواستار پاسخ فوری به دادخواست آنها شدند و رد آنچه دانش آموزان به عنوان نظامی شدن این م describedسسه توصیف كردند ، را اعلام كردند.

دانشجویان طومار شانزده درخواست خود را به مدیریت م theسسه ارائه داده بودند و ادعا می كردند كه تا زمان اجرای کامل آنها ، دیگر به سمتهای دانشگاهی برنخواهیم گشت.

دستیار دبیرکل اتحادیه ملی دانشجویان موریتانی ، محمد سالم آمین بیانیه ای صادر کرد که در آن خبر به یک نسخه رسیده است ، و در آن وی تأیید کرد که اعتصاب دانشجویان این موسسه منجر به فلج کامل آموزش برای دومین هفته متوالی شده است. .

اولد آمین از طرف بزرگترین اتحادیه های دانشجویی کشور خواستار مدیریت این موسسه برای پاسخگویی به دادخواست دانشجویان شد و تأکید کرد که این شامل شرایط علمی و خدماتی لازم برای موسسه است.

Old Amen اشاره كرد كه مدير كل م instسسه با پليس تماس گرفته و آنها را به پرتال رسمي م instسسه تحويل داده و آن را به هتك حرمت حرمت دانشگاه محفوظ متهم كرده و آن را نقض فاحش قوانين و مقررات ضمانت حق اعتراض و تبديل عنوان كرده است. موسسه در یک پادگان نظامی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید