دفتر عمومی موریتانی در امارات متحده عربی هرگونه ارتباط با اتحادیه جوامع را رد می کند

[ad_1]

31 ژانویه 2021 – 11:21

درباره دفتر جامعه موریت در امارات متحده عربی محمد الامین اماد الجیلى

الاحبار (نوكاكوت) – دفتر جامعه موریتانی در امارات متحده عربی هرگونه ارتباط با فدراسیون جوامع موریتانی در سراسر جهان را كه چند روز پیش در نواكشوت اعلام شد ، انكار كرد.

محمد الامین عماد الجیلی ، یکی از اعضای این سرویس ، گفت که جامعه در سال 2008 با رای مستقیم در سال 2008 یک دفتر 30 نفره را به عنوان دفتر باشگاه فرهنگی موریتانی انتخاب کرده بود ، اما وی مجوز آن را دریافت نکرد. مقامات امیر

اولد الجایلی افزود که بر این اساس با سفارت موریتانی در امارات موافقت شده است که این پست منتخب نماینده جامعه موریتانی در امارات و تحت نظارت سفارت موریتانی ، مناطق مختلف باشد.

ال جیلی قدیمی افزود که پس از پایان دوره نمایندگی ، آنها خواستار انتخابات برای انتخاب اعضای جدید برای این دفتر شدند ، که هنوز محقق نشده است.

اولد الجیلی تأکید کرد که در حال حاضر هیچ نماینده قانونی و اداری دیگری از جامعه مور در امارات متحده عربی به غیر از این پست منتخب از جامعه وجود ندارد و تأکید کرد که سفرا بر این اساس اداره می شوند.

اولد الگیلى هرگونه ارتباط با دفتر جامعه موریت در امارات در مورد مسئله اتحادیه جوامع را انكار كرد و خواستار تحقیق اطلاعات قبل از اعلام شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید