دولت موضوع پیچیده طلبکاران شیخ الرضا را شرح می دهد

[ad_1]

30 ژانویه 2021 – 10:33

محمد اولد بلال ، نخست وزیر موریتانی اهبار (نواكوت) ، موضوع طلبكاران شیخ الرضا را پیچیده توصیف كرد و افزود كه این پرونده قبل از دولت فعلی است و برای جلوگیری از شرایط باید مداخله شود.

وی روز گذشته در پاسخ به س questionsالات نمایندگان به این نکته اشاره کرد که دولت مسئولیتی در قبال گرفتن بدهی های شخصی و پرداخت آنها از طرف وی ندارد ، اما آماده است تا این موضوع را با دست اندرکاران موضوع در میان بگذارد.

وی افزود: موضوع بدهی ها که غالباً در موضوعات نمایندگان ، یعنی بدهی بین افراد و یک نهاد شرکتی ، به آن اشاره شده است ، موضوعی است که قبل از دولت فعلی وجود داشته و این یک مسئله پیچیده است که باید برای جلوگیری از از رسیدن به این وضعیت. “

در فوریه 2018 ، شیخ الرضا تعطیلی دفتر تجارت خود و تعلیق معاملات تجاری خود را اعلام کرد ، تا اینکه بعداً جلسات طلبکاران وی ظاهر شد و این جلسات تعداد طلبکاران را در هزاران مبلغ مورد نیاز میلیاردها محاسبه کرد.

این شیخ از سال 2011 تاکنون از طریق تعدادی از دستیاران خود معامله کرده است و مأموران وی املاک و مستغلات را چندین برابر قیمت خود می خرند و آن را با قیمت کمتر از قیمت آن می فروشند.

از ابتدای سال 2018 ، شیخ ضبط های صوتی زیادی را منتشر کرده است که در آنها به طلبکاران قول داده است بدهی های خود را پرداخت کنند ، و در مورد تلاش برای انجام این کار صحبت می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید