دولت وعده شفافیت جبران خسارت برای افراد آسیب دیده از مسیر پل Rosso را می دهد

[ad_1]

23 ژانویه 2021 – 12:38

اهبار (نوكاكوت) – محمد اولد محمد وزیر تجهیزات و حمل و نقل قول داده است شفافیت جبران خسارت افراد آسیب دیده از مسیر پل Rosso را كه آماده سازی ساخت آن برای اتصال سواحل رودخانه های موریتانی و سنگال را آغاز كرده است ، بپذیرد.

وزیر پیر مهیمید روز گذشته ، در حاشیه بازدید از روسو ، در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که کمیته نظارت بر از بین بردن حقوق خانواده ها و ساکنان آسیب دیده از جاده و محل قرارگیری پل اطمینان حاصل خواهد کرد که همه شهروندان می توانند دریافت کنند حقوق کامل و بدون سازش آنها.

وی با اشاره به اینکه کمیسیون کیفیت ، ارزش ، تعداد و نام واحدهای مسکونی را بررسی خواهد کرد ، خواستار تسریع در مراحل انجام شده برای دستیابی سریع به غرامت مناسب شهروندان است.

وزیر تأیید کرد که شرکتی که کارهای پل را انجام می دهد شناسایی شده و قرارداد با آن برای سرمایه گذاران و دفتر ارسال شده است ، که نظارت بر اجرای کارهای ساختمانی برای اطمینان از مطابقت با استانداردهای فنی با کیفیت بالا عبارات.

طول پل 1451 متر برای اتصال دو بانک است و این پروژه شامل ساخت یک شبکه جاده ای 8367 متری و پارکینگ ها ، با بازسازی جاده های شهر در Rosso ، ساخت یک مرکز بهداشتی ، بازار شهرداری ، امکانات ورزشی است. و ایستگاه جاده ای.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید