رئیس توسل: برنامه جنگ ما مسالمت آمیز است و شرایط شهروندان آن را اقتضا می کند

[ad_1]

الاحبار (نواکچوت) – رهبر حزب تجمع ملی برای اصلاحات و توسعه “توسل” ، دکتر محمد محمود اولد سیدی ، تأیید کرد که برنامه جنگی که توسط حزب او تصویب شده است مسالمت آمیز است ، و هیچ یک از شهروندان را تحت تأثیر قرار نخواهد داد. که شرایط عمومی مردم آن را اقتضا می کند.

اولد سیدی در طی سخنرانی در جلسه علنی دفتر مرکزی حزب خود در منطقه عرفات در جنوب نواکچات افزود که رهبری حزب تصمیم گرفت هشدارها را نسبت به رژیم در مورد اندازه عدم تعادل ثبت شده و تکرار آنها هشدار دهد.

ولد سید تأیید کرد که آنها از روش های مختلفی استفاده می کنند ، به ویژه سند سیاسی صادر شده توسط حزب ، که به شخص رئیس جمهور و به همه نیروهای سیاسی کشور تحویل داده شده است ، که خلاصه ای از دیدگاه اصلاحات با عنوان: “به سوی توافق تحول “

سیدی قدیمی در مورد افزایش مداوم قیمت صحبت می کند ، که فشار زیادی به شهروندان وارد می کند ، وخیم شدن امنیت و ادامه رژیم برای چرخاندن اسپویلر از یک شغل به شغل دیگر ، و کسی را مجازات نمی کند ، حتی اگر فساد آن ثابت شود .

سیدی قدیمی تأکید کرد که این مسئله بیش از حد پیش رفته است و از دست دادن امید به اصلاحات این بار حتی به شخص رئیس جمهور هم رسیده است ، وی که عصبانیت خود را در جلسه هیئت دولت ابراز داشت و به آنها گفت که آنها وظایفی را که انتظار داشتند انجام نمی دهند مردم

اولد سیدی تأکید کرد که بیماری همه گیر تاج به درد و رنج شهروندان کمک می کند.

سیدی قدیمی گفت که برنامه مبارزه آنها به هیچ شهروندی آسیب نمی رساند و به کسی خدمت نخواهد کرد و در صورت نزدیک شدن به اهداف حزب ، این آنها را از تغییر شر و بلند کردن صدا مطابق با الزامات منصرف نمی کند مردم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید