رئیس توسل: مبارزه ما مسالمت آمیز است و قبل از اینکه خیلی دیر شود باید وضعیت حل شود

[ad_1]

27 ژوئن 2021 – 11:40 بعد از ظهر

بخشی از فعالیتهای حزب توسل امشب در نوادیبو / الاحبار

الاحبار (نوادیبو) – رهبر حزب رالی ملی برای اصلاح و توسعه گفت: “محمد محمود سیدی ادامه می دهد که مبارزات حزب وی جدی و مسئولیت پذیر است و آنها لغزش ، بهره برداری از فعالیت های خود را نمی پذیرند و از مرزها عبور نمی کنند. آنها را در یک مبارزه جدی ، مسئولیت پذیر و ایمن “

نوادیبو ، رهبر حزب ، رهبر حزب در صحبت با طرفداران حزب خود در پایتخت اقتصادی ، نسبت به ادامه وضعیت فعلی و لزوم اصلاحات قبل از اینکه خیلی دیر شود هشدار داد و گفت: “اصلاح باید قبل از آن انجام شود: مردم می خواهند” همانطور که وی توصیف کرد .

رهبر توسول از آنچه “شرایط دشوار” در پایتخت اقتصادی ، صادرات ماهی و رنج از قطعی آب و برق ، تخلیه ثروت دریایی ، گرانی و بی قانونی ، به گفته خود ، انتقاد کرد.

محمد المامی عبیدی ، اتحادیه ، به نوبه خود آنچه را “چالش” برای ساکنان پایتخت اقتصادی خواند ، برجسته کرد ، زیرا وخیم شدن امنیت ، از جمله قتل و غارت ، علاوه بر مشکلات اقتصادی و اجتماعی ، شهروندان را نگران می کند. .

الاتحادی سیاست های رژیم را “ناموفق” توصیف کرد ، زیرا بخش ماهیگیری بدون یافتن راه حل ها یا اقدامات مناسب برای کاهش آن ، با هشدار نسبت به عواقب آن ، بحران فزاینده ای را تجربه می کند.

بخشی از تظاهرات حزب در نوادیبو / الاحبار

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید