رئیس IRA: قانون انجمن ها مانعی بر سر راه عدالت و برابری است

[ad_1]

11 ژانویه 2021 – 3:51 بعد از ظهر

الاحبار (نواکچوت) – رهبر جنبش IRA ، نماینده مجلس بیرام ده اباید ، تصویب قانون جدید انجمن ها را “مانع بزرگی در برابر عدالت و آرمان های برابری در نظام جمهوری” توصیف کرد.

اولد ده اباید درمورد این لایحه که مجلس امروز صبح در صحن علنی برگزار کرد ، افزود: “باید اعتراف کنم که چنین شجاعتی شاهدی بر افتخار شما است ، اما تا زمانی که تبعیض همچنان مانع صدور مجوز احزاب سیاسی شود ، ناقص باقی می ماند.”

در تفسیری که قرار بود توسط رهبر IRA در جلسه پارلمان ارائه شود ، آمده است: “ما می توانیم بگوییم که شورای ملی موریتانی حاکمیت شهروندان است ، زیرا نشان دهنده تنوع آنها است.” آیا شما آماده هستید که اجازه عبور غیرقابل بازگشت از این مرز را داشته باشید؟ .. آنچه شما را به تصویب لایحه جدید دعوت می کند چیزی نیست جز اولین گام در یک انقلاب سریالی.

وی همچنین خطاب به نمایندگان اکثریت گفت: “رهبر شما ، رئیس جمهور جمهوری ، چنین تغییراتی را می خواهد و وی این را چندین بار بیان کرده است. با تشکر از آرا your شما ، ما خوشحال خواهیم شد که روزی ، پایان دوره قومی “مادر پاهای او” (که در آن مسابقه از مسابقه فاصله می گیرد) ، بیایید از طرف اکثریت تصمیم بگیریم که توانایی اقناع و تعداد آرا تنها چیزهایی هستند که در آینده مهم هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید