رسانه جمهوری خواه .. | الاحبار: اولین خبرگزاری مستقل موریتی

[ad_1]

6 فوریه 2021 – 09:47

نوشته شده توسط: سید محمد عگیون

تجسم اجرای تصمیم حاکمیت برای ایجاد یک دفتر رسانه ای جمهوری یا بستر ارتباطی ، تلفیق اطلاعات و محافظت از دستاوردها ، افراد در این زمینه و سهامداران آن را یک تصمیم پیچیده و صحیح می دانند که احساس میهن پرستی را پیش بینی می کند که همه باید فکر کنند علاقه مند به کار یا صادقانه و صادقانه نسبت به وطن ، به ویژه در عصر رسانه های شهروندی که خود را ادعا می کند ، با کلیک یک دکمه بر روی هر تلفن همراه است.

تفکر در مورد رسانه همه جانبه بود. پیش از تعیین دفتر رسانه ای ریاست جمهوری ، تعیین کمیسیونی پنج ساله با رنگ وطن دوستانه در هر سنی برای ارائه پیشنهاداتی برای اصلاح و توسعه مطبوعات ، و گزارش نهایی خود را که چند ماه پیش به طول انجامید ارائه داد ، به رئیس جمهور جمهوری ، که امیدواریم آرزوها را برآورده کند. علی رغم عظمت مسئولیت و تعداد زیاد وابستگان آن و استبداد روند کار مخفی بر آن از آغاز تا لحظه های تحویل.

ضرورت اندیشیدن در مورد پیشرفت سیستم رسانه ای به طور کلی ، و به طور خاص جمهوری ، دوگانگی نگرانی ها و زوایای اختلاف را افزایش می دهد ، انسان به دلیل تناقضات و اهمیت بحث در زمینه رسانه ها و قطب سیاسی با صداقت و شفافیت مبتنی بر حقایق و حقایقی به دور از سیاست زدگی آشکار.

تورنتهای روزانه علاقه مندان به نشر و عکاسی به مدیریت هوشمندانه و معقولانه نیاز دارند تا کاربران را به روشی حرفه ای مدیریت کنند و به آنها درباره قوانین پخش و نشر و شرایطی که آنها را از حمله به حریم خصوصی محافظت می کند ، آموزش دهند. انتشار شایعات مخرب به عنوان مبتدیان و شدیداً نیازمند م institسسات و دانشگاه ها ، یا تکیه بر گزارش های رسانه ای با تجربه زیاد ، با الگوبرداری از آنها و نقل قول از محصولاتشان ، با تخصص و عینیت تقویت می شود.

خدمات رسانه ای Alwaleed باید بر ارائه داده های دقیق و متقاعد کننده ، توسعه سیاست های ملی موثر و آگاهی از اهمیت تکثرگرایی و تفاوت مثبت ، با در نظر گرفتن سیاست های عمومی و تحریریه ایجاد شده برای آن و دستیابی به اهداف خود متمرکز باشد. مخاطبان آن در سطح ملی و بین المللی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید