رهبر توسل با رهبر حزب حاکم ، رهبر IRA دیدار می کند

[ad_1]

8 ژانویه 2021 – 4:39 بعد از ظهر

رهبر حزب

خبر (نواکشوت) – رئیس حزب رالی ملی برای اصلاحات و توسعه “توسل” ، محمد محمود سیدی ، امروز جمعه ، با رئیس اتحادیه حزب جمهوریخواه سیدی محمد طالب عمر و رهبر جنبش “IRA” ، پارلمان بیرام دیدار کرد. سقف آبیدی.

در یک توجیهی توسط حزب ، توسول گفت که این دو دیدار بخشی از تماس های سیاسی حزب با احزاب سیاسی برای تعمیق رایزنی ها در مورد چشم انداز “تحول اجماع” بود.

رئیس حزب

حزب توسل در جلسه توجیهی خود افزود كه سیدی سیدی به پسر دانشجو عمر و پسر عبیدی تحویل داد ، این سند در كتابی به زبان های عربی و فرانسه چاپ شد و از آنها بخاطر حضور در پیام وی در مهمانی هفته ها قبل تشكر كرد و آرزو و آرزو را تأیید كرد. طرف می تواند نظرات خود را از همه طرفها در مورد آن به گونه ای دریافت کند که فرصت های کمک به گفتگوی ملی را برای همه بهبود بخشد. کاملاً مساعد برای جابجایی هماهنگ.

حزب تأیید کرد که اولد سیدیدی رهبر حزب حاکم و رهبر جنبش را در مورد چشم انداز مناسب ترین راه برای مقابله با صحنه شنیده است.

این طرفین این دو دیدار را دارای یک بحث مثبت و صریح در مورد اوضاع سیاسی کشور و لزوم یک بحث سیاسی ملی فراگیر توصیف کرد و افزود که دیدارها با احزاب سیاسی در روزهای آینده به امید خدا ادامه خواهد یافت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید