رهبر صحراوی: ما به مهمات مراکش اعتماد می کنیم و روش های ما در آکادمی ها آموزش داده می شود

[ad_1]

اهبار (نوكاكوت) – سیدی دبیر كل وزارت امنیت و اسناد سیدی اوكال گفت كه جنگجویان جبهه پولیساریو به جنگ در حال انجام تكیه دارند ، جنگی كه آنها در 13 نوامبر برای ذخایر مهمات مراكشی اعلام كردند ، كه نشان می دهد بیشتر تجهیزاتی که در دهه های 1970 و 1980 با آنها جنگیدند توسط ارتش مراکش غارت شد.

این در پاسخ به س fromال الاحبار در یک کنفرانس مطبوعاتی بود که امروز ، سه شنبه ، از راه دور برگزار شد ، در مورد اینکه آیا وضعیت فعلی تخلیه مهمات و توانایی های جنگی برای پولیساریو است ، با تأکید بر اینکه ساخاروف تجربه جنگی با ارتش مراکش برای در شانزده سالگی

وی افزود: “تا آنجا که به توانایی های فعلی ما مربوط می شود ، ما از تجربه خود می فهمیم که چگونه از آنها استفاده ، بهره برداری و منطقی کنیم” ، سرعت بمباران پولیساریو در ارتش مراکش را اکنون فقط به عنوان آغاز و روند گرم شدن توصیف کرد و تأکید کرد که این سرعت در دوره بعدی افزایش می یابد.

رهبر صحراوی توضیح داد که پولیساریو روشهای جنگ کلاسیک آشنا را قبول ندارد ، بلکه آنها را با روشهای جنگ چریکی آمیخته است.

وی خاطرنشان كرد كه پولیساریو بر اساس عناصر كمربند معدن ، سیم ، دیوار ، سیم ، واحدهای مداخله ، رادارها و سایر موارد با سیستم دفاعی ارتش مراكشی مخالفت نمی كند.

وی گفت که تجربه جنگی پولیساریو در برخی از آکادمی ها مورد مطالعه قرار گرفته و مورد توجه برخی از کارشناسان نظامی قرار گرفته است و این نشان می دهد که روش های جدیدی در جنگنده های خط مقدم در دوره آینده ظاهر خواهد شد.

دبیر کل وزارت امنیت و اسناد صحرا در مورد عدم موفقیت مراکش در پاسخ به بمباران مداوم پولیساریو در 13 نوامبر تأیید کرد که ارتش مراکش به طور مکرر واکنش نشان داده و افزود: ما با یک جنگ واقعی روبرو هستیم و مراکش از هیچ تلاشی نظامی دریغ نکرده است. و در وضعیت خستگی به سر می برد.

وی افزود: هر زمان موشک پرتاب کنیم آنها با بیست موشک پاسخ می دهند و وقتی ما گلوله پرتاب می کنیم آنها با دهها گلوله پاسخ می دهند. او برای طلا حفاری می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید