روز آگاهی از کارت خلبانی برای دومین سال برنامه

[ad_1]

17 ژانویه 2021 – 3:23 بعد از ظهر

خبر (نواکچوت) – وزارت آموزش ملی ، آموزش فنی و اصلاحات امروز ، یکشنبه ، خانه پیر جوانان ، یک روز آگاهی را برای به اشتراک گذاشتن مطالب نقشه راه برای پایلوت برنامه سال دوم برای مراحل مختلف آموزش ابتدایی و متوسطه برگزار می کند.

این تجربه از نظر تحصیلات ابتدایی شامل 37 مدرسه متعلق به ایالت های نواكوت ، اینچری و ترازا بود ، در حالی كه این آزمایش شامل تمام سال های دوم در مدارس متوسطه در تمام پایتخت های ایالت بود.

وزیر آموزش ملی ، آموزش فنی و اصلاحات ، محمد ماآ العینین اولد آیش ، وزیر آموزش ملی ، آموزش فنی و اصلاحات ، در سخنرانی خود به تلاش های خانواده آموزشی ، از جمله والدین دانش آموزان ، کارکنان ، شرکا و دانش آموزان ، برای تأمین تحصیلی اشاره کرد. از سرگیری در جو مشخص شده با رعایت اقدامات پیشگیرانه به عنوان تنها وسیله برای اطمینان از ادامه آموزش.

وزیر اضافه کرد که هدف از روز آگاهی آماده سازی برای توسعه برنامه ها برای سال دوم مراحل ابتدایی و متوسطه است که قبلاً در آزمون آزمایشی میدانی و به دست معلم و دانش آموز بررسی و غنی شده است.

وزیر اضافه کرد که آنها می خواهند این روند در طول سال دقیق و متفکرانه باشد ، به طوری که زمان و آزمایشات موفقیت های کارشناسان آموزشی و همچنین متخصصان بین المللی همکاری را تضمین می کند ، خاطرنشان کرد که اهمیت آزمایشات در انتقال محصولات آموزشی از وی منعکس می شود یک چارچوب نظری انتزاعی برای تمرین عملی عملی ، که بدون شک ماهیت این محصول ، ویژگی های آن و توانایی آن در تأمین مزایای آموزشی اختصاص یافته را نشان می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید