زیرساخت مدرسه … از برنامه اولویت دار خود چه مواردی را باید بررسی کنم؟

[ad_1]

خبر (نواکوت) – در تاریخ 29 ژانویه سال 2020 ، رئیس جمهور محمد اولد الغزوانی در یک سخنرانی در مراسم راه اندازی برنامه میریات از پروژه تقویت زیرساخت های مدارس با ساخت ده ها م institutionsسسه و صدها کلاس درس خبر داد.

اگرچه رئیس جمهور در سخنان خود تصریح کرد که این امکانات از ظرفیت جذب سیستم آموزشی پشتیبانی می کند و آن را برای اسکان همه دانش آموزان در سال تحصیلی آینده (2021/202020) آماده می کند ، اما چندین ماه قبل از مهلت مقرر بدون موفقیت وعده داده شده می گذرد. تکمیل شده

88٪ انتظار انتقال دارند

رئیس جمهور در سخنرانی ای که توسط منطقه تبعید در منطقه توژنین در ایالت شمالی نواکشوت ایراد شد ، قول داد 42 مدرسه متوسطه احداث کند و 79 مدرسه تکمیل شده و 474 کلاس را به عنوان مدرسه قبل از پایان سال 2020 راه اندازی کند.

در حالی که دیروز ، چهارشنبه ، محمد اولد بلال ، نخست وزیر ، برنامه دولت را به پارلمان ارائه كرد ، در سال 2020 علاوه بر راه اندازی 9 مدرسه مقدماتی ، نگهداری و توسعه 57 مدرسه تحت تأثیر شرایط بد هوا ، 20 مدرسه و 14 كلاس نیز دریافت شد.

بر اساس گزارش های خبری ، علی رغم پایان دوره تعیین شده برای تکمیل ، 88 درصد سایت های وعده داده شده توسط رئیس جمهور هنوز دریافت نشده اند.

به گفته منابع خبری ، این مسئله به دلیل بی ثباتی نهادهای پیمانکاری است که آنها را تحویل گرفته اند و ناتوانی در انجام تعهدات خود.

اطلاعیه ها و خاتمه قراردادها

مشاور فنی وزیر مسکن مسئول ساختمانها ، مودی کی ، در توضیح اخبار مبنی بر اینکه این وزارتخانه انکار نکردن برخی از شرکتها به تعهدات خود را انکار نمی کند ، توضیح داد که علاوه بر این شش قرارداد با شرکتهای ساختمانی فسخ شده است برای صدور اخطار به حدود 20 شرکت دیگر

وی همچنین تأیید کرد که مهلت های تحویل در پایان ژانویه پایان می یابد ، با توجه به اینکه پیمانکاران با مشکلاتی روبرو شده اند ، برخی از آنها علاوه بر اثرات بیماری همه گیر کرونا ، مربوط به مکان یابی ساختمان های مدارس است.

وی افزود که این وزارتخانه 791 کلاس را به عنوان بخشی از برنامه اولویت من پذیرفته است و خاطرنشان کرد که این مدرسه به مدارس کاملاً جدید تقسیم شده و به مدارس موجود الحاق می شود.

کی اضافه کرد که اداره مسکن بخش مربوط به مدارس را به عهده گرفت در حالی که آژانس توسعه شهری (LADI) این کار را انجام داد و تأکید کرد که تاکنون 100 کلاس تحویل داده شده است که 66 مورد آن مدرسه تعریفی و 34 مدرسه مستقل است و 90٪ مدرسه طبق اطمینان وی کلاسها در مارس آینده در Horizon برگزار می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید